Wpis z mikrobloga

@BigSW: po tym samym da się rozpoznać tajniackie radiowozy. Często mają jakieś ogólne blachy, przekładane pomiędzy pojazdami i czasem auto ma blachy wydane wcześniej, niż dany model pojawił się na rynku.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@goferek @wizard84 a to zobacz, nie sądziłem że tak można tzn niby wszystko można, w końcu to pewnie zmiana kilku cyferek w systemie ale jak patrzyłem na fotki innych zapewne z tego samego okresu to tylko ten miał z flagą czyli zapewne tym tego 2018 roku jechał Dudu
  • Odpowiedz
@BigSW: To nie jest przypadkiem może tak, że auto prezydenta (jego ochrony) ma biało-czerwoną flagę z uwagi na pełnienie funkcji reprezentatywnych w jakiś sposób?
  • Odpowiedz
po tym samym da się rozpoznać tajniackie radiowozy. Często mają jakieś ogólne blachy, przekładane pomiędzy pojazdami i czasem auto ma blachy wydane wcześniej, niż dany model pojawił się na rynku.


@goferek: Tablice rejestracyjne w radiowozach to jeszcze inna gęstość, nie wiem co za debil to wymyślał natomiast na przykład niektóre nieoznakowane auta mają tablice zaczynające się na HP, albo w Poznaniu i tam gdzieś jeszcze Cupry mają tablice PY 1 na
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: zmieniam zdanie z wyzej jednak xd
nie, patrz na zdjecia audi a8 na ktore przeszli z bmw, chyba ze kiedys by moze tak robili, z drugiej strony to skoro jedzie kolumna i sa przyciemnione szyby to i tak nie widac kto jedzie ktorym autem, jezeli flaga mialaby potwierdzac ze jedzie prezydent to by sie sami odslaniali w takim razie a to nie ma sensu
co do poznania to nie widzialem
  • Odpowiedz
@BigSW: Nie zrozumiałeś, nie chodzi oto iż w danym aucie ma jechać akurat prezydent tylko chodzi oto, że auto z polski ogólnie chociaż mi się wydaje, że te tablice to w ogóle kiedyś stare 7 miały. Ja ostatnio widziałem forda mondeo gdzieś nieoznakowanego na HPG bodajże
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Cztero0404 @Cztero0404 no ale to Ty nie zrozumiałeś, stare auta z flagami nadal jeżdżą w policji, patrz t4 ale ja mówię o tym że na tym konkretnym aucie nie mogło być tej rejestracji bo w tym roku gdy oni wchodzilo do produkcji to już od przynajmniej 3 lat takie tablice nie były wydawane. Gdyby natomiast z 7ek starszych przekładali tablice to by zrobili to dla wielu egz. a nie tylko jednego.
  • Odpowiedz
@BigSW: mój kumplem ma auto krajowe z końca roku 2008 roku i też ma flagę na tablicy. Pytałem z ciekawości w wydziale komunikacji babkę o wyjaśnienie, to powiedziała mi że w teorii od 2006r weszły tablice z flagą unii, ale w praktyce ciągnęli tablice z flagą Polski do wyczerpania zapasów, czyli gdzieś do 2009
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@SzamanMateusz a to zobacz, auto koniec 2008 i rejestrowane też jakoś chwilę potem i flaga? Ciekawe w sumie ale że naprodukowali na 2-3 lata blach do przodu to dziwne bo to mało sensowne ale cóż. Ciekawe, chociaż w przykładzie blach tych prezydenckich raczej to by nie pyklo, Warszawa i Mokotów, za dużo aut się na bieżąco rejestruje a blacha ma 46000 prawie więc musi być z okresu 2000-2001 rok jakoś
  • Odpowiedz