Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: tragedia, pokasowane, puste foldery, a jak znalazłem jakieś paczki to jakość OCR jest tak tragiczna że się czytać tego nie da bo połowa to w stylu "niech mu ziemniak lepką będzin" ( #pdk )
  • Odpowiedz
@Vein: Pokasowane bo wrzucający nie wiedzą jak ustrzec się cenzury, a wystarczy tylko plik oryginalny spakować pod zmieniona nazwą i zamieścić spis i sposób rozpakowania takiego pliku. Ja tak mam wystawione np audiobooki naszego największego autora SF.
  • Odpowiedz
@Vein: Ja tam w każdym katalogu z nazwiskiem twórcy mam plik spakowany i zahasłowany a obok plik z opisem co dany plik zawiera i jak rozpakować dany plik. A jeżeli mam jakieś pliki jeszcze niespakowane w ten sposób a cenzura mi usunie, to wtedy pakuję jeszcze raz i tym razem z hasłem i tworzę plik z opisem. Mam porządek w swoich plikach.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: chciałem znaleźć np pottera (mam w papierze, dwa wydania, ale chcę ebooka a nie zwykłem płacić wielokrotnie z atę samą treść) i ni cholery nie mogę znaleźć na czomiku... tzn znalazłem ale w tak tragicznej jakości OCR że lepiej wcale nie czytać. Wiem jak ty to robisz, ale inni nie robią i szukajka się do niczego nie nadaje
  • Odpowiedz
@Vein: Szukjka chomika jest do dupy. Lepszym rozwiązaniem jest użyć google albo bing z parametrem site. Niestety Henrego Portiera nie mam w e-book, ale zdaje się całość mam jako audiobook. Czyta Piotr Fronczewski.
  • Odpowiedz