Wpis z mikrobloga

#kingagrzebiewsmieciach #hobby #xiaomi #elektronika #komputery dzisiejsze łupy ze śmietnika akurat sama elektronika której ktoś pewno z wyrzuconego tapczana wózka czy innego rupiecia z reklamówki zapomniał wygrzebać przed wyrzuceniem zatem daruję podwójnie
Dwie pastylki z logiem mi Xiaomi c--j wie co to jest pewno smarkwatch pasuje rozmiarem do ladowaczki typu wsadź mnie i wystają z niego dwa bolce ale nie wiem jak to się włącza ani obsługuje więc zakładam że to szrot
Jedna słuchawka JBL z pudełkiem ladujacym jak podłączam jakąś dioda świeci w pudle chyba sprawne ale bt nie znajduje
Kabel USB z przejściówka sprawny
Ładowarka USB sprawna od efajka
Piec baloników lepkich od niezidentyfikowanej cieczy
Kalkulator niesprawny ale ma klawisze które można powciskac lub przykleić na elewację by robił za niby terminal do wejścia do innego wymiaru ladowczki słonecznej solarnej nie widzę ani klapki na baterie więc Jezus Maria to chyba jednorazowe mam zawal
USB dongiel bluetooth logilink
Razer ładowacza do chujwieczego chujwiejak to obsługiwać
Wartość szacunkowa 21.37 realnie oddam ze 3 dychy niech będzie moja strata chyba że ktoś mi udowodni że więcej warte
Pytałam na telefoniarzach na elektrodzie pewnie wyśmieją zapytam tu co o tym sądzicie #elektronika #technologia
KingaM - #kingagrzebiewsmieciach #hobby #xiaomi #elektronika #komputery dzisiejsze łu...

źródło: IMG_20240506_184216_1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 7
@G06DbT to moja pasja, dopamina mi szaleje jak ozywie jakiś sprzęt który ktoś wywalił, to uzależnia, lepsze niż robienie jakiś chorych rzeczy dla adrenaliny i do tego uczy naprawy i inżynierii, wzmaga kreatywność ogółem najszybsza droga rozwoju , jedni sobie gwałcą, strzelają się w strzelaninach albo biorą n-------i ja sobie znoszę śmieci bo to co dla jednego śmieć dla drugiego skarb więc mam nadzieję że wyjaśniłam
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 4
@G06DbT naprawiam albo sprzedam albo wrzucam w kolejkę rzeczy do naprawienia albo psuje sama , uczę się co ja znalazłam i jak działa, wyciągam wnioski
  • Odpowiedz