Wpis z mikrobloga

Witajcie mirasy i mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam zleceń, ponieważ odpadł mi dość duży projekt i posiadam teraz niezaplanowane wolne moce przerobowe. W związku z tym oferuję korzystny rabat () Być może ktoś z was potrzebuje takich usług, a nie wie gdzie szukać.
Wykonuję:
- ulotki, zaproszenia, wizytówki i kartki okolicznościowe
- foldery, katalogi, tryptyki
- plakaty, rollupy, banery reklamowe
- banery i grafiki na social media
- logotypy i ich przeróbki
- różnego rodzaju przeróbki i retusz zdjęć
- proste strony oparte o Bootstrap (landing page i podobne)
- i wiele innych

Więcej info na priv. Mogę wystawić rachunek. Ceny są korzystne, więc na pewno się dogadamy. Serdecznie zapraszam do współpracy
( ͡ ͜ʖ ͡)

#grafika #grafikakomputerowa #zlecenia #webdev
xrm-music - Witajcie mirasy i mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam zleceń, ponieważ odpadł m...

źródło: opera_55iZlpZwF7

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Leci report za spam, treści reklamowe, nachalną reklamę i za pretensjonalny ton w jakim jest cały ten post.


@chcesz_czy_nie_chcesz_pytam_sie: Dziękuję za opinię! Zawsze szukam sposobów na ulepszenie moich usług. Czy mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady pretensjonalnego tonu, który zauważyłeś? Chętnie się czegoś nauczę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@xrm-music ot reklamowanie swojego biznesu jest generalnie nie w smaku na forum z zwyklymi cywilami i ich codziennym życiem.
Dlatego jak ktoś realnie chce się zareklamować, to albo robi #rozdajo, albo ma jakąś chorom curke.
bez tego, to rzeczywiście można jedynie życzyć #usunkonto
  • Odpowiedz
@xrm-music: wielu użytkowników wrzuca swoje ogłoszenia. Nie przejmuj się, zwłaszcza zielonkami i ludźmi, którzy uważają spam z #rozdajo za cokolwiek co przystoi ludziom z godnością osobistą i rozumem. Trzymaj się miras i powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Diamond-kun: Nie raz i nie dwa podobne ogłoszenia pod tymi tagami widziałem, ale takich komentarzy już nie, nie podoba wam się, na czarno i nie czytajcie. To jest drobne ogłoszenie, drobnych usług, a nie nie wiadomo jaka reklama wielkiej czy choćby firmy firmy czy sklepu. To, że mam swoje logo, nie oznacza, że prowadzę choćby właśnie małą firmę. Nie stać mnie na #rozdajo i jak łatwo (?) się
  • Odpowiedz