Wpis z mikrobloga

Jaki kraj/miasto polecicie na kilkudniowe wakacje w Europie samemu albo z kolegą? Najlepiej żeby było coś pozwiedzać. Raczej nie jestem imprezowy, więc nie obchodzi mnie jakiś nightlife.

Byłem se już w:
- Anglia
- Hiszpania
- Portugalia
- Włochy
- Niemcy
- Szwecja
- Norwegia
- Słowacja
- Czechy

Więc najlepiej coś spoza w/w listy krajów.

Myślałem se o:
- Malta
- Grecja (Saloniki np.?)
- Holandia (Amsterdam?)

#podroze #podrozujzwykopem #pytanie #wakacje #przegryw
damienbudzik - Jaki kraj/miasto polecicie na kilkudniowe wakacje w Europie samemu alb...

źródło: images

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@damienbudzik: leć na Maderę z tym, że z cenami lotów może być różnie, nikt tu o Serbii nie pisał, a Niś jest fajny zielony do tego serbskie wioski, plus ich obłędne żarcie i rakija. Albania i Gijokastra samo miasto z fajną twierdzą jest już ok, a teren wokół też niczego sobie, sama stolica Tirana jest fajna do zwiedzania i w centrum jest uniwersytet, a albanki niczego sobie, unikaj Duress. Francja
  • Odpowiedz
@damienbudzik: polecam Maltę, można zwiedzić praktycznie całą w 2 weekendy (byłem tam na 10 dni workation i zwiedzałem piątek-niedziela, a po pracy chodziłem na plażę).
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Amsterdam jest ładny ma architekturę typową dla miast hanzy ,warto tam pojechać by zobaczyć jak wygląda naprawdę ,dzielnica czerwonych latarni czy kofiki ;) ale dla mnie jest za głośny i pełno rowerów .
Mnie w NL urzekła Haga jest piękna i bogato wyposażone muzea choć część obrazów flamandzkich mistrzów pędzla jest replikami bo oryginały zrabowali Niemcy . Fajną dzielnicą Hagi jest Scheveningen ma plaże luksusowy kurort bardzo relaksujące miejsce
  • Odpowiedz