Wpis z mikrobloga

@Grooveer ale ja nie jestem wyborcą konfederacji czego nie rozumiesz xD

Oczywiście że PiS to prorosyjska partia, nie pamiętasz już jak wleciała rakieta i mieli to w dupie bo bali się Kremla? Nie pamiętasz Ordo Iuris które dostawało dotacje od PiSu? Sama ta organizacja jest powiązana mocno z Kremlem i PiS to sponsorował
  • Odpowiedz
Ale jakie zagrożenie dla Polski i Polaków sprawia to w co on wierzy? Mi się nie podoba, że większość polityków wierzy w Boga ale nie przeszkadza im to w realizowaniu swojej polityki czy programu partyjnego.


@farbowanylisek: No chocby dlatego, za ja osobiscie nie poszedlbym do lekarza, ktory wierzy w plaska ziemie, ani tymbardziej nie dal operowac skomplikowanym panstwem idiocie, ktory szuka spisku w kaktusach, ktore maja 5G.

Oczekuje po ludziach od
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Nie wiem czy Bartoszewicz pasuje do tego grona, ale mi też coś się w nim nie podoba. I nawet nie chodzi mi o Ukraine, bo ten kraj jest na prawdę za co krytykować. Ale Bartoszewicz zabiera głos w wielu innych sprawach i pewnie kiedyś wejdzie do polityki i zastanawiam się czym on tak ujął ludzi, 2023r był jego. Wydaje mi się jednym z większych teraz populistów, niby ładnie mówi, to
  • Odpowiedz
@Nedkelly2 w temacie lekarzy - a ja bym poszedł i do jednego i drugiego i sam wyciągnął wnioski który podchodzi bardziej merytorycznie do tematu. Nie ma co ślepo wierzyć Big Pharmie i korporacjom które mają eldorado od czasu COVIDu

Ja nie widzę Brauna w roli najważniejszej osoby w państwie, ale jego głos jest bardzo potrzebny w Sejmie bo jest po prostu dobrym politykiem który ma krytyczne spojrzenie na główny nurt
  • Odpowiedz
@Grooveer Błaszczak jest tyle lat w polityce i myślisz, że przypadkowo został wybrany ktoś niekompetentny na to stanowisko? W Moskwie był prikaz że on ma być szefem MON.

Pomyśl szerzej zamiast bronić betonu PO-PiS i obrażać wszystkich którzy mają dość PO-PiSu bo jedyna merytoryka w Sejmie jest właśnie ze strony Trzeciej Drogi, Lewicy i Konfederacji.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek

Błaszczak jest tyle lat w polityce i myślisz, że przypadkowo został wybrany ktoś niekompetentny na to stanowisko? W Moskwie był prikaz że on ma być szefem MON.


Ty masz coś z głową nie tak. Błaszczak został ministrem MON, bo jest dupolizem Kaczyńskiego a nie człowiekiem Rosji.
  • Odpowiedz