Wpis z mikrobloga

Ej natalisci, skoro twierdzicie że między innymi przez antynatalitsow wymieramy i nie będzie mial kto pracować na emerytury to czemu nie zrobicie sobie np dziesięcioro dzieci?

Natalistow jest więcej niż anty, więc gdyby każda para Natalistow zrobiła sobie 10-tke dzieci to kryzys demograficzny byłby zażegnany.

Do roboty.

#natalizm
  • 20
  • Odpowiedz
@Techguy91 natalistow jak i anty jest promil w społeczeństwie. Większość ludzi nie rozważa tego podziału i nie stawia się po żadnej ze stron. Twierdzenie, że są dwa typy ludzi to fałszywy podział, który może być wygodny tylko dla populistów.
  • Odpowiedz
więc nie ma przeszkód, żeby te pary miały po 10 czy 15 dzieci. Co za problem?


@Techguy91: Absolutnie żadnych przeszkód xD, rozumiem że się chcesz finansowo dorzucić na utrzymanie takiego przedszkola? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@azmar: no ale przecież dzieciaczki to sama radość, przecież jak to mówią "bóg dał dziecko to i da na dziecko". Uśmiech bombelka wynagrodzi pewne niedogodności xd
  • Odpowiedz
@Techguy91: No dobra, ale co się tak martwisz o przyszle losy natalistów, ich dzieci i zusy zrusy? Pomyśl o antynatalistach - z definicji jesteście na wymarciu bo się nie rozmnażacie. Ostatecznie nataliści wygrywają i piszą historię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą mógłbyś się poświęcić, spłodzić z trójkę dzieci i wychować na antynatalistów, wasze głosy byłyby bardziej słyszalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
natalistow jak i anty jest promil w społeczeństwie. Większość ludzi [...] nie stawia się po żadnej ze stron.


@CrokusYounghand: Natalistą jest każdy, kto nie jest przeciwko wszelkiemu rozmnażaniu istot czujących. To, że taki ktoś nie określa się takim mianem, nie zmienia faktu, że jest natalistą.
  • Odpowiedz
@efilist: Nie jestem przeciwko rozmnażaniu. Ale jestem pożyteczny i nie należy mnie unieszkodliwiać. Jak dasz plusa to znaczy, że absolutnie nie zgadasz się z moim stwierdzeniem i uważasz, że jestem szkodnikiem.
  • Odpowiedz
nie. to tak jakby sądzić że entuzjastą kapitalizmu jest każdy, kto nie popiera komunizmu


@CrokusYounghand: Bezsensowna analogia. W kwestii rozmnażania są tylko dwa stanowiska - albo ktoś na nie przyzwala, albo nie. Przyzwalanie jest jednoznaczne z byciem natalistą.
  • Odpowiedz