Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie bo już sam nie wiem co zrobić... Mam aktualnie numer w #orange . Sytuacja wygląda tak, że mam tam nazbierane 2500gb darmowego internetu+ co chwile jakieś nowe bonusy i internetu mam coraz więcej, a czas na wykorzystanie ponad rok (za 50zł mogę przedłużyć na kolejny rok), więc korzystam ile chce, a płacę rocznie około 50zł żeby tylko przedłużyć ten internet i nie stracić numeru. Każdy u mnie korzysta z messengera/whatsappa, więc nie potrzebuję rozmów/sms- sam internet mi wystarcza. I teraz zaczyna się problem.. Przed domem mam taki taras i nie działa mi tam internet, kompletnie nie mam zasięgu w orange co mnie bardzo denerwuje, bo chce sobie wieczorem posiedzieć, coś obejrzeć, a tu brak internetu... I teraz tak: kupiłem nowy numer w tmobile i o dziwo tam wszystko działa, nawet mam zasięg 5G, a w tym piertolonym orange jakieś śmieszne 3G na którym nawet się google nie chce otworzyć. Co robić mirki? Przenosić numer do tmobile i płacić 35zł miesięcznie/ 420zł rocznie, czy zostać w orange i płacić 50zł rocznie? W tmobile wyłączyli już wszystkie nadajniki 3G więc cały czas działa mi LTE/5G, a w yebanym orange 3G mają wyłączyć dopiero do końca 2025 roku... Już mnie chvj strzela z tym orange, ale z drugiej strony 50zł rocznie to są śmieszne pieniądze.. () Miesięcznie wykorzystuje około 40gb internetu #rozowepaski #niebieskiepaski #niewiemjaktootagowac #gorzkiezale #telefony #iphone #siecikomorkowe #tmobile

Co robić mirki

  • Bierz pan tmobile 44.4% (16)
  • Zostań w orange 55.6% (20)

Oddanych głosów: 36

  • 7
  • Odpowiedz