Wpis z mikrobloga

Dzisiaj "May the fourth" czyli święto #starwars

Zajrzałem do galerii Korona w #kielce zobaczyć co tam ciekawego z #lego można zobaczyć.

Nie zawiodłem się, bida ʕʔ

Myślałem że jakiś event będzie temu towarzyszył ale nic się takiego nie działo, w Smyku powiesili plakaty SW i wrzucili zestawy na pierwszą półkę ale ofc żadnej promocji nie było xD

W hallu galerii na - 1 kilka zestawów w gablotach i kilka dużych buildów. Ogółem nie polecam jechać specjalnie chyba że ktoś koniecznie chce na żywo zobaczyć zestawy.


Tylko dwa zdjęcia ale nie było co fotografować ¯_(ツ)_/¯
Semigod - Dzisiaj "May the fourth" czyli święto #starwars

Zajrzałem do galerii Koron...

źródło: temp_file289729040757226253

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Semigod: Super wystawa. C3-PO i R2-D2 wyglądają świetnie. W Galerii Mokotów w sklepie Lego, była Padme z Epizodu II, Ashoka i Szturmowiec.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@enio no właśnie szkoda ze u mnie nie ma lego shop bo bym tam koczował od rana i zgarnął sobie gratis może.


@Qullion wprawdzie jestem brodaczem ale mi nie siadła ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś te wielkie figury nie robią na mnie wrażenia a zestawy które na tej wystawie były już widziałem. Venatora jeszcze na żywo nie widziałem ale tego akurat nie było ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@enio a to dobrze ze nie byłem w czwartek.

Oczywiście u nas jak w lesie. Skoro "święto" jest czwartego to trzeba zrobić imprezę drugiego ()
  • Odpowiedz
@Semigod: u mnie też nie ma lego stora, jak jeździłem to do Warszawy. Ostatnio ograniczyłem się z kupowaniem i jeżdżeniem na jakieś wystawy bo robi się cyrk, że chcą zgarnąć jak najwięcej kasy póki to się jeszcze kręci. Czekam na konkretne promocje i barad dur.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qullion no ja też jak już mam jechać to jadę do wawy bo mam najbliżej

A z tegorocznych premier czekam już tylko na notre dame, no może na minifigi D&D jeszcze.
  • Odpowiedz
@Semigod: Minifigi mają potencjał by je zmodyfikować i dać do zamku.
Coś se pobuduję i może uda się coś pokazać w lokalnym centrum kultury, lego, planszówki.

Kiedyś były fajne promocje, a teraz to jakoś nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz