Wpis z mikrobloga

Szybka historyjka o tym jak z gry z 90%+ pozytywnymi ocenami, zrobić grę z negatywnymi i mieszanymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szybko poszło, 2 dni a oceny zjechały z ponad 90% na ledwo 67% i licznik wciąż pikuje w dół

Wczoraj prawie 37k negatywnych ocen
Dziś już prawie 27k negatywnych ocen a mamy godzinę 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#helldivers2 #steam #pcmasterrace
MePix - Szybka historyjka o tym jak z gry z 90%+ pozytywnymi ocenami, zrobić grę z ne...

źródło: obraz_2024-05-04_121054114

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: Najgorsze jest to, że po połączeniu Steam i PSN, to PSN dostanie dostęp do wszystkiego, nie ograniczą się tylko do gry HD2, będą wiedzieć to co wie steam ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wymóg był od początku. Teraz po prostu będzie egzekwowany. Było nie kupować. Ja np. nie kupiłem bo rootkit w antycheacie.
Ale z samym kontem raczej nie miał bym problemu. Bo mam konto psn. Jasne, optymalnie to powinno być opcjonalne. Ale nie było i ludzie mimo to kupili.
  • Odpowiedz
@MePix: nie będzie. Valve nie udostępnia takich danych. Jedynie token i id profilu. Czyli Sony będzie mogło zobaczyć twój profil, jeżeli jest publiczny.
  • Odpowiedz
Bo sony chwali się, że to z powodu bezpieczeństwa ich danych i społeczności.


@MePix: typowe korporacyjne #!$%@?. Znowu ludzie w garniakach rujnują coś co dobrze działało i każdy był zadowolony.
  • Odpowiedz