Wpis z mikrobloga

Ej bo dziś dzień dronów
Są gdzieś z tej okazji promocje?

Jaki dron bez pozwolenia wybrać na początek?

Myślałem o DJI mini 2 ale on chyba nie ma czujników wykrywania przeszkód? Myślę że to jednak przydatne.

Chciałbym głównie do robienia zdjęć no i filmów też.

#drony #dron #technologia #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: no z wykrywaniem przeszkód w serii mini to chyba dopiero mini3pro i mini4pro ma, a to 700/800€ za biedawersje i chyba w tym kierunku by m szedł, mini 2 to już stary sensor i konstrukcja, zapomnij o jakichkolwiek zdjęciach nocnych.
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: zawsze możesz chrzanić te czujniki (jeśli funkcje z mini 3 Ci wystarczą) i wykupić DJI Care - co i tak polecam zrobić z każdym nowym dronem DJI (:
Bo jeśli to dron tylko na wakacje, to bym nie przepłacał żeby parę razy w ciągu roku polatać (sam mam mini 2 do tego celu i mi starcza), ale jeśli myślisz o some to ta dopłata do czujników może dać Ci odwagę
  • Odpowiedz
@sirgorn: @ANDRZ_J To prawda, dopłata do M3P względem zwykłego M3 jest nieadekwatna do tego co dostajesz w zamian. Do celów rekreacyjno turystyczno amatorskich M3 to bardzo fajny dron. Czujniki są znacznie mniej przydatne niż może się wydawać, zwłaszcza jak już nabierzesz trochę doświadczenia w sterowaniu - to nie jest tak, że one ratują w każdej sytuacji. Jak się nie czujesz pewnie, to możesz potrenować parę godzin na jakimś wirtualnym symulatorze
  • Odpowiedz