Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
O! Wrócił po rozum albo ktoś doradził. Czekam czy chce na moich satyrach występować.
Jak każdy pewnie zauważył, jeśli ktoś sobie nie życzy wystarczy mail podany w opisie na yt. Marcinowi sam pisałem w komentarzach że jak nie chce to nie będę, ale lubi zasięgi :)
lskx - #raportzpanstwasrodka 
O! Wrócił po rozum albo ktoś doradził. Czekam czy chce ...

źródło: IMG_3542

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@lskx: ja bym go całkiem olał, to samo na kambo shotach, nie wrzucać nic na jego temat, niech sobie sam siedzi ze swoimi poplecznikami na tych swoich live i zobaczymy jak mu zasięgi wzrosną.
Zresztą i tak mało kto z tagu go ogląda, ostatnio ma tu trochę więcej "fejmu" ale tylko przez Janinę.
Akurat wszedłem ostatnio na live zobaczyć o czym gadają to płakał że już pół roku robi jutubę i
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@dizel81:

ja bym go całkiem olał, to samo na kambo shotach, nie wrzucać nic na jego temat


Dokładnie taki jest plan. W ogóle go miało nie być, ale pomyślałem, że może mu skoczą zasięgi (ma niższe od moich a to wyczyn jako, że moj kanal nie dosc ze jest niepromowany to nazwy nie mozna wymawiac). A tu roszczenie xD. Rozumiem, jego prawo, mogę zrobic co zrobiłem. Ktoś nie chce - nie
  • Odpowiedz
@lskx: nagraj dzisiejszego lajwa machaja,kiedy mowi o zastraszaniu,przyda sie .Niech odpowiedni urzad uslysxy ,bandzior normalnie.
  • Odpowiedz
@galopujacypasikonik: to ja zawarłem z Mańkiem porozumienie, że w zamian za dalsze nieużywanie nagrań z jego kanału i wyłączenie komentarzy pod trzema shotami, Maniek nie będzie zgłaszał KamboShotów (na szczęście nie zdążyło do tego dojść) i pozwoli pozostawić na KamboShotach dotychczasowe filmy z nim. Gdy @lskx umieścił ostatnio materiał z vloga Mańka na swoim kanale, to spodziewałem się, że być może skończy się to zgłoszeniem ze strony Mańka o ile uprzednio
pelt - @galopujacypasikonik: to ja zawarłem z Mańkiem porozumienie, że w zamian za da...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
nagraj dzisiejszego lajwa machaja,kiedy mowi o zastraszaniu,przyda sie .Niech odpowiedni urzad uslysxy ,bandzior normalnie.


@Hana1: ggdzie to? mniej wiecej po czym i przed czym?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
Przyznaj się ile ci zapłacił #!$%@? że tyle obcieles ze swego najlepszego materiału?


@teodot-bal: seksturystyka? jest zdemonetyzowana, a szkoda bo pare klocków przeleciało. Usunąłem, bo nic nie wnosili do tematu, bardziej nastawiałem się z nimi jako trailerem odcinka II. ALe nie bede go robic, bo to tylko wilczy bilet od YT.

Wrzucałem ten film ponowie wiele razy, zmieniajac miniaturki, tekst w srodku, w koncu tytul z seks na keks. Nie i
lskx - >Przyznaj się ile ci zapłacił #!$%@? że tyle obcieles ze swego najlepszego mat...

źródło: nW3bUk

Pobierz
  • Odpowiedz
@lskx: Chłopie nie warto Mańka promować. Ten leniwy kryminalista nawet shortów czy odcinków nie robi regularnie. Ostatni odcinek to sprzed 3-4 dni. Między nimi też są spore luki zcasowe.

On myśli, że Youtube to będzie żyła złota coś jak renta za nic nie robienie. No to trochę się zdziwi. Ja go nie oglądam poza tym co tu na tagu widzę jak inni opisują. On u prezesa już wystarczająco sie popisał głupotą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@teodot-bal:

Żartowałem,spokojnie rób swoje lubię twoje komentarze z chłopaków co nie płacą za swoje bo Dadzom.


Easy, mój wpis nie jest pasywno agresywny :). Orpowiedzialem, bo sie chciałem dosłownie wyżalić xD i przy okazji przybliżyć na tagu jak wyglada "kariera youtubera". nawet hobbysty. Pozdro, piona!
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@MWittmann:

On myśli, że Youtube to będzie żyła złota coś jak renta za nic nie robienie.


Masz rację. U innych działa dlaczego u mnie nie żre? Może dlatego, że ma 2k subów z czego 3/4 martwych lub kupionych xD. Po Subach pieknie widać kto je kupował lub zdobył na innym kontencie. Łysy niby 80k+ zasięgi jak klapek 25k. W sumie z tych kambo bambo Klapek najlepiej leci. Zacząłem robić film o
  • Odpowiedz