Wpis z mikrobloga

Pracuję na obczyźnie i powiem Wam że nie ma nic gorszego nic robota z Polakami. Jeden drugiego #!$%@?, nie daj buk jeśli Polak dostanie trochę władzy to warunki gorzej niż w obozie pracy. Nie mówiąc o tym że robienie ponad normę za frajer żeby „się pokazać” to porządek dzienny. Nawet lokalni się na to krzywo patrzą ale Polak oczywiście tego nie zrozumie bo jest nauczony poddaństwa.

#!$%@? czemu my nie potrafimy się szanować XD

#pracbaza #zagranico #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
Stereotypy dotyczące Polaków nie biorą się z niczego.
Polak głupi (mądry po szkodzie) Polak pijak i złodziej. Oby sąsiad miał gorzej. Taka jest większość polactwa, nieważne czy w kraju czy za granicą.
  • Odpowiedz
@Trabancik pytanie do ciebie, jak nisko trzeba upaść, żeby dobrowolnie otoczyć się takim środowiskiem? also twoje wnioski są celne, ale wiemy to już od 20 lat, a ty co robiłeś przez ten czas, że wciąż jesteś zdziwiony?
  • Odpowiedz
  • 0
@CockroachMaster: w zasadzie w Twojej opinii nie ma błędu, ale niestety widzę to po Polonii bo jestem na lokalnych grupkach i chcąc nie chcąc poznało się trochę ludzi. Na szczęście robotę mam na odpowiedniku PL jdg, więc pracuje z nimi tylko jak musze. Clue jest takie że psujemy rynek i niszczymy sami sobie reputację
  • Odpowiedz
120 lat zaborów, 20 lat wolenj polski i potem znow 50 lat komuny. No ciekawe czemu...(


@DragonBreath: typie, ludzie urodzeni w 2000 już studia pokończyli. Nie zwalaj #!$%@? wolaków na zabory sprzed 250 lat.
  • Odpowiedz
Nie zwalaj #!$%@? wolaków na zabory sprzed 250 lat.


@slapdash: Typie kultura tworzy sie setkami lat, to nie jest tak, ze nowe pokolenie wychowuje sie w oderwaniu od tego co bylo. Tak jak tradcyja jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, tak idee, zachowania i mentalnosc tez.
  • Odpowiedz
@Trabancik: No i już wiesz dlaczego nikt nie lubi imigrantów z Polski.

Polacy nawet nie mają świadomości jak odpychająca jest ich mentalność dla cywilizowanych ludzi Zachodu posiadających godność osobistą.
  • Odpowiedz
@Trabancik: Gadałem ostatnio z Ukraińcem - z nimi jest dokładnie to samo. Najgorsi "koledzy" to właśnie ich krajanie, wraz tym samym schematem - lizanie pupy kierownikom, podpieprzanie, bycie chamem wobec własnych rodaków, brak pomocy. Więc nie, to nie tylko przywara Polaków...
  • Odpowiedz
Jeden drugiego #!$%@?, nie daj buk jeśli Polak dostanie trochę władzy to warunki gorzej niż w obozie pracy.


@Trabancik: Wiem, też pracowałem w korpo i miałem szefa "Polaka". Żart o piekiełku, którego nikt nie pilnuje nie wziął się z powietrza.
  • Odpowiedz