Wpis z mikrobloga

Jakim cudem ten scam w Polsce może trzymać się tak dobrze? Przecież 90% cen z półek nie zgadza się z cenami przy kasie? Głupie chrupki curly na półce masz napis że jak weźmiesz dwie paczki z aplikacją to zapłacisz 4,99 najniższa cena z ostatnich 30 dni to 5,99 idę do kasy i #!$%@? 6,49. Dlaczego jest pozwolenie na takie oszukiwanie klientów?
#zabka #oszukujo
Operator_imadla - Jakim cudem ten scam w Polsce może trzymać się tak dobrze? Przecież...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Jaki scam? Ceny się zgadzają tylko trzeba umieć czytać. Myślałem, że problemy może mieć jakiś ułomek 50 lat+ ale widać wykopki elita internetu 15k+/msc też sobie nie radzi xD
W żabcie jestem codziennie. Głównych zakupów tam nie robię ale po jogurt, jabłko czy piwo to idę do żabki.
I ogromny plus za fajne nowości.

Druga sprawa to mało kto pewnie patrzy na tą cenę i ma wywalone czy będzie
  • Odpowiedz
@Vadzior: Największą czcionką powinna być napisana cena jednostkowa, a nie 2, 3, 4 paki i to powinien być standard. Później mamy takie ułomności jak w Biedronce, że cena za 1 produkt jest najmniejsza w lewym dolnym rogu. Nie wspominająć już o kartach vitaj, żegnaj, spier...
  • Odpowiedz
@bartekppp: mi to nie robi żadnej różnicy, będę chciał cenę poznać to się nachylę i przeczytam i w 99% przypadkach będzie się zgadzało. 1% zostawiam na ew. pomyłki które zdarzają się w każdym sklepie.
  • Odpowiedz
@Vadzior: A mi robi bo zamiast 1 sekundy muszę się skupiać, schylać na niskie półki itp co przy większych zakupach wkur niemiłosiernie... Takie ułomności powinny być piętnowane, czasem sam mam problem z przeczytaniem tej małej czcionki, a co mają powiedzieć ludzie starsi? Żerowanie na klientach i tyle, powinno to być wyjaśnione przez UOKIK. Jedna prosta zmiana, cena jednostkowa jest największa/większa co najmniej o 25% od promocyjnej i wszyscy byli by
  • Odpowiedz
@bartekppp: skoro jeszcze nikt nic z tym nie zrobił to chyba nie jest aż tak istotne xd albo nie takie proste
myślę, że wyglądu cenówek można się nauczyć i wiadomo co gdzie jest, na pewno w żabie już sam kolor zółty/czerwony ma jakieś tam znaczenie
  • Odpowiedz