Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: Ja korzystałem z kompletnego poradnika od twórców moda; https://upload.worldofplayers.de/files12/Komplettloesung_Odyssee_2.7.3_whiteBG_2024_01_07_2.pdf
Lets play robi np. ten drań vensooo, żeby zrobić zasięgi swojego kanału na YT to pamięta o wykopie, ale jak ktoś potrzebuje pomocy to już go nie ma.
Ostatnio po raz pierwszy grałem w wersje 2.7.3.3 z warsztatu Steam, z Unionem i paroma pluginami. Wszystko było w miare ok dopóki nie przyszedł czas na Dwór Irdorath (końcówka) i gra się posypała.
  • Odpowiedz
  • 1
@vanbolko: i wszystko przez translator lecieć? Jak grałeś to wiesz jak ogromny to mod, nie wyrobiłbym chyba choć jak przyciśnie to nie będzie wyjścia, do miasta w varancie w każdym razie chyba wszystko pamiętam.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Pamiętaj o zwiększaniu HP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myśle że teraz jest dobry czas na Odyseje. Niemcy robią nowego moda Dark Age o konsekwencjach ograniczenia wpływu bogów na świat ludzi i w najbliższym czasie nie ma się co spodziewać nowszej wersji Odyseii.
  • Odpowiedz
  • 1
@vanbolko: e tam w poprzednim gejpleju nie potrzebowałem hp jako łucznik ale fakt mogłem pójść w hp zamiast rozwijać każdą kategorię broni do 100% xD No i na pierwszej wyspie trzeba wykupić te miksturki bo potem już nie ma :<
  • Odpowiedz
@Uuroboros to jest mod na jeden raz. Długi jak 5 podstawek ale bez różnorodności buildow żadnej praktycznie. I tak większość odpada na varancie albo w myrtanie.
  • Odpowiedz