Wpis z mikrobloga

152 763 + 16 + 10 + 6 = 152 795

Podsumowanie z ostatnich 14 dni, ale niekompletne, bo mam sklerozę i zapominam do przedszkola licznika.
Rozwiązanie? Licznik dla dziecka!
Może ma ktoś doświadczenie z tanim (żeby nie kusił złodzieja) i w miarę prostym (podstawowe funkcje jak prędkość i dystans) licznikiem rowerowym i poleciłby konkretny model? Może być od chińczyka, jak najbardziej.
#tysiaczmikroklonem

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
  • 10
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: przerabiałem już Sigma Myspeedy (fajny wygląd, kilka funkcji, trudno dostępny), zwykła Sigmę podstawową Ats Pure 1 (po prostu licznik, nie ma czym się zachwycać się też nie ma na co narzekać) a teraz starszy klon jeździ na Magene z GPS od Chińczyka i ten ostatni o tyle fajny że najtańszy, ładny (bo czerwony), nie ma magnesu na widłach i ma zapis trasy na apce.
  • Odpowiedz
@MoonlightSh: no rozważałem taki z gpsem, ale to nie rozwiązuje problemu, bo i tak bym go zapominał, jak swój ;-) Nawet niektóre z gpsem są tańsze niż "kablowe" na ali.
Przegapiłem promkę na licznik krossa za 40 cebulionów, w dyskontach "asortyment rowerowy" też się szybciutko wyprzedał. Poszukam czegoś o skośnookich braci i zobaczymy.. najwyżej dorzucę licznik gratis do roweru przy sprzedaży ;-)
  • Odpowiedz
@bb-8: dzięki za protip, ale raczej nie skorzystam.
Jak myślisz, czemu zapominam zabrać licznik? Bo czasem muszę go naładować. I ostatnią rzeczą "za pięć ósma" jest pamiętanie o liczniku.
A na te 2-3 km to nawet się stravy człowiekowi nie chce wyjąć ;-)
  • Odpowiedz
Jak myślisz, czemu zapominam zabrać licznik? Bo czasem muszę go naładować. I ostatnią rzeczą "za pięć ósma" jest pamiętanie o liczniku.


@krytyk__wartosciujacy: nie wiem co ty masz za liczniki ale wszystkie modele igpsporta które miałem bsc100-300 trzymaja z 30h minimum :P
  • Odpowiedz