Wpis z mikrobloga

Jemy śniadanie, matka nagle zaczęła temat, że mój znajomy z gimnazjum ożenił się. No i jak się domyślacie padły pytania kiedy ja jakąś babę znajdę xD No jo znajdę, prawie trzydziestoletni prawiczek ze wsi bez jakiegokolwiek doświadczenia z kobietami tak o sobie dziewczynę znajdzie xD
Jeszcze na moje pytanie "Niby skąd mam mieć dziewczynę jak nigdzie nie wychodzę?" To ta powiedziała, że z internetu xD
Baby w necie to kolejkami się ustawiają, do takich prawiczków z krzywymi mordami jak ja xD

#przegryw #zwiazki
W.....k - Jemy śniadanie, matka nagle zaczęła temat, że mój znajomy z gimnazjum ożeni...

źródło: pepe-big-eyes

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Cointreau: Już widzę jak alternatywka z miasta przewala kilka ton gnoju heh

cę dl


@heniek_8: Wnuki chcą xd

@josedra52 Na wsi nie ma młodych kobiet, te co mają trochę oleju w głowie to uciekają do miasta. Zostają upośledzone, takie co zaciążyły w wieku 14 lat albo puklate same
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek co ludzie mają we łbach zadając takie pytania? Że im #!$%@? podasz termin znalezienia baby, wyjścia do ludzi, walnięcia pięścią w stół i wzięcia swojego życia silna ręką.
To aż mnie - normika - #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek

No nie, bo chuop jest parobkiem na gospodarstwie a roboty i tak za dużo, a robotnika dobrego znaleźć trudno bo pijaki same na wsi xD


been there, done that. na szczęście palma mi odbiła po 18-tce i #!$%@?łem na drugi koniec kraju. 2 lewe ręce, bo parobek jest do roboty, a nie uczenia czegokolwiek o przyszłym fachu czy w ogóle o życiu, wszystkiego nauczyłem się sam. wyszedłem na normana. życie takie
  • Odpowiedz