Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #polska #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkonfederacji

może mi ktoś pomóc tak jakby umysłowo bo nie jestem w stanie jednej sprawy ogarnąć

skoro startował Trzaskowski wcześniej w którymś tam roku na prezydenta Polski i wygrał Duda
a Duda teraz nie może być na kolejną kadencję
to
Koalicja wypuści na kandydata kogo? Hołownię? jako Polska 2025? a tak serio to koalicja kogo może dać no tak 100% pewności kto to
bo Donald Tusk premierem no to karty zaklepane.

co dalej? Konfederacja dałaby Bosaka no bo Braun to raczej nie..

to tak 60% waszej pewności że prezydentem będzie...?

Boże to wszystko tak się układa z miesiąca na miesiąc, nie ten to ten, nie tamten to znowu kto inny
no powariować idzie.
twardzielek - #sejm #polityka #polska #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkonfeder...

źródło: 250px-Flag_of_Poland_(normative).svg

Pobierz

przyszły prezydent Polski

  • Bosak Krzysztof 25.6% (20)
  • Hołownia Szymon 34.6% (27)
  • +inny [komentarz] 39.7% (31)

Oddanych głosów: 78

  • 6
  • Odpowiedz
@twardzielek: Ty się nie martw o kandydata "koalicji 13 grudnia". Ty się martw co się w Pisie #!$%@?. Widziałeś expose. Kto #!$%@? był przy kazynkim a kto nie?!

Nie ma Morawieckiego, nie ma Czarnka - the best kandydata z polityczneo wzglęgu. Jest Błaszczak i #!$%@? kto na tyle. KURSKI!
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl jedyny wybór PiSu to osoba mało kontrowersyjna nie posiadająca negatywnego elektoratu, a o to trudno w ich partii.
Ale tak sobie myślę, były wojewoda śląski Wieczorek? Na pewno typ byłby mniej sztuczny niż Tobiasz Bocheński xD
Tak czy inaczej spokojnie można wykreować kogoś na prezydenta w pół roku. Tak zrobiono właśnie z Dudusiem który nie koniecznie był popularny i rozpoznawalny w mediach. Ale Komorowski przegrał m.in. przez lekceważenie Dudy jako kontrkandydata.
  • Odpowiedz
@markhausen: Ale najlepsze jest to, jak Kaczyński nim gardzii, bo Duda wyszed z dołów.

I tu masz nawet zmianę. Tusk mówi wprost, jestem tylko premierem, nie mam nic do gadania jak działa PAŃSTWO
  • Odpowiedz