Wpis z mikrobloga

#rozowepaski

Jako że sezon na ramiączka już otwarty, jak co roku apel do sarenek - dbajcie kurła o te pachy (,)
Golimy codziennie RANO - czarny milimetrowy zarost to nie jest ogolona pacha! Wygląda okropnie. Do tego często jeszcze wymieszany z widocznym dezodorantem w sztyfcie i robi się breja na widok której bierze człowieka na wymioty :(
Naprawdę, miejcie to na uwadze - dla dobra wszystkich.
Mysiekpysiek - #rozowepaski

Jako że sezon na ramiączka już otwarty, jak co roku apel...

źródło: Kasia

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: zawsze jak widzę taki wysryw, to aż zaczynam popierać współczesny feminizm (tylko na chwilę, ale jednak). Może się komuś coś nie podobać, ale publiczne apele o to, co ktoś ma robić ze swoim ciałem, żeby nie zaburzać czasem estetyki jakiegoś randoma to już wyższy poziom wiadomo czego xD

  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: Jako że sezon na krótki rękaw już otwarty, jak co roku apel do ludzi - dbajcie kurła o te ciała (,)
Liczymy kalorie codziennie - bebech przebijający się przez bluzkę to nie bmi w normie! Wygląda okropnie. Do tego często jeszcze zawieje i odsłoni tłusty brzuch na widok którego bierze człowieka na wymioty :(
Naprawdę, miejcie to na uwadze - dla dobra wszystkich.
  • Odpowiedz
zaczynam popierać współczesny feminizm (tylko na chwilę, ale jednak)


@Krolowa_Nauk: to nie dotyczy tylko kobiet, w drugą stronę niektóre kobiety też potrafią cisnąć po facecikach i wyśmiewać mężczyzn chodzących w krótkich spodenkach, czy też podobnie w temacie co wszyscy faceci mają golić i depilować by pańci się podobało, jako facet wiele razy widziałem ten body shaming w drugą stronę

@Mysiekpysiek: a nie zbiera ci się na wymioty jak
Bananek2 - > zaczynam popierać współczesny feminizm (tylko na chwilę, ale jednak)

@K...

źródło: 89f374bc0098e828e89d

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: to źle świadczy o Myśkupyśku.

@Bananek2: i jedna i druga strona siebie warta (w sumie to jedna i ta sama strona). Ogólnie nie jestem za tym całym ruchem 'body positive', bo jak zwykle idea całkiem fajna, ale wykonanie do bani i oczywiście poszło za daleko jak wszystko, co się robi mocno i szybko popularne. To co się komu podoba lub nie u innych to jedno, a obrażanie
  • Odpowiedz
@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: zależy od okresu w roku, jak mam czas i ochotę, to depiluję, jak mi się nie chce, nie czuję potrzeby, albo mam akurat sporo na głowie, to tego nie robię miesiącami, bo i po co. Nie mam problemu z chodzeniem w krótkich spodenkach, na basen czy nawet na plaże nudystyczne owłosiona, bo to naturalny stan i nikomu nic do tego, co robię ze swoim wolnym czasem i czy mam
  • Odpowiedz