Wpis z mikrobloga

oby Bóg zrzucił w końcu ten koniec świata, albo zresetował to wszystko i zrobił rzeczywistość zabawniejszą, nie wiem żeby po świecie chodziły jakieś potwory jak w minecrafcie żeby można się było z nimi strzelać/nawalać i jakieś portale do piekła o to by było ciekawe, a tak to tylko chodzenie do pracy i oglądanie komputera, nudny ten gameplay w tej wersji rzeczywistości dziwnie to architekt wymyślił
morgiel - oby Bóg zrzucił w końcu ten koniec świata, albo zresetował to wszystko i zr...

źródło: minecraft-mobs-750x750

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
chodziły jakieś potwory jak w minecrafcie żeby można się było z nimi strzelać/nawalać


@morgiel: to zwerbuj się na jakąś wojnę i będziesz sobie chodził i strzelał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd: to nie to samo, strzelanie do potworów by przeżyć a strzelanie do innych ludzi by... no właśnie co? poza tym trzeba trenować i się słuchać jakiś dupowłazów wyższych stopniem to się nie opłaca xd
  • Odpowiedz
  • 1
@ted-kaczynsky: ta zamiast tego dali jakiegoś noobskiego koronawirusa, nie można do lasu nie można do sklepu przed 12 jak nie masz 60 lat tylko siedzenie w domu było, dali by jakiś tryb fali chociaż jakieś zabijanie deskami okien za headshoty o toby już było ciekawie, nie wiem kto te eventy wymyśla
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: wiara w to że bóg mi pomoże ale on nie pomoże bo każdy dostał wolną wole ale za to może utrudnić życie sprowadzając plagi. Już szatan mniej szkód ludziom czyni a demonizuje się go.
To nie wiara, tylko biznes aby dać pieniążka w niedziele na tace ponieważ nawet księża na świeczniku w to nie wierzą łamiąc np przykazania kościelne
  • Odpowiedz