Wpis z mikrobloga

Jako że weekend majowy to wróciłem do poe. Zawsze na starcie mocniej gram żeby mieć troszkę currency na jakiś fajny buildzik jak już się meta ustabiluje i chciałem znaleźć itemki na hexblastka. Wyszukuję adorneda. Kupiłem i patrzę, a to max roll xD
Chyba od razu jak gość wystawił to kupiłem bo po jakiejś minucie zaczął mi pisać czy mu oddam xDD
Sprawdziłem i max roll warty jest mirrora, a ja wydałem kilkanaście chaosków xD
Jakieś pomysły na fajny build za max dwa mirrory? LA i mirror service łuku odpada bo pluję na śmieci z TFT

#pathofexile
W.....k - Jako że weekend majowy to wróciłem do poe. Zawsze na starcie mocniej gram ż...

źródło: poe

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Ogolnie sa tez mirror łuki poza TFT i tylko te powinno sie brac. Ale sfrajerzyles w stylu Pidzama wiec mysl sam nad buildem
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Sanczo_panczo: @Alray Debile jak dodajecie po prostu komentarz to nie daje powiadomienia. Musicie zawołać osobę do której piszecie, no chyba że jesteście tajemniczy.
A co do gema, on mi dał mirrora a ja mu lekcję życie żeby sprawdzał każdy item kilka razy hehe
  • Odpowiedz
@Alray: jaka moralność? W tej grze nie można być uczciwym, bo nikt w stosunku do ciebie nie będzie. Jakby role były odwrócone to myslisz, że tamten ziomal by oddał jewela? Oczywiście, że nie. Ignora by #!$%@?ł i bawiłby się. I to jest tylko i wyłącznie wina tamtego ziomala nic więcej. Napewno dostał spam, a mimo to sprzedał
  • Odpowiedz