Wpis z mikrobloga

@mejjt: gdy mam do wyboru babe wydziaraną a nie wydziaraną to biorę tę drugą, nawet jeśli Bambi ma jakieś dziary to ma mniej niż Leosia plus ma naturalne piersi, a nie silikony gdzie kazda influ ktora ma wiecej niz 4 zera na koncie #!$%@? na operacje xd
edit. subiektywnie lepiej miec naturalna plaska laske niz silikona glonojada
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no wiesz różnie ludzie oceniają bo każdy ma inne kryteria, wg mnie nie jest brzydka, ja też nie zwracam zwracam uwagi na każdy najmniejszy detal a oceniam całokształt.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: masz bardzo dużo racji, byłbym hipokrytą jakbym nie napisał, że twarz ma dla mnie największe znaczenie bo to ona jest głównym czynnikiem atrakcyjności, potem dopiero poznajemy charakter który jest dla mnie na równi z twarzą, a tyłek w moim przypadku to sprawa drugorzędna, biust nawet trzecio. Ja akurat jestem specyficzną osobom dlatego dużo ludzi się ze mną nie zgadza bo cenie w kobietach bardzo i to bardzo naturalność, a kobiety
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: jakby nie patrzeć duża część jej zdjęć z których sie smieją, że wygląda nieatrakcyjnie to są to ssy ze streamów a nie zdjęcia które same robiła a robi to dużą różnicę, gdyby taka fagata robiła live a ludzie by screenowali jej twarz to też by nie wyglądała najlepiej, dużo wykopków zauważyłem ma jakieś zboczenie na punkcie dużych dup biustów tony tapety ale no ja nie z tych i pozostaje mi
  • Odpowiedz