Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Kim trzeba być, żeby najpierw komentować jak beznadziejna jest para Ady i Bartka, chcieć ich wyrzucić z hotelu, następnie gdy Bartek jest zagrożony namawiać Adę by wybaczyła mu toksyczne zachowanie, a gdy ta to zrobi to siedzieć i #!$%@?ć że jest się zniesmaczoną ich zachowaniem.

Co do zachowania względem jedruli to ona już nawet przed nim się nie kryje i śmieje mu się w twarz. Litowanie się nad nim w sytuacji gdy samemu jest się tak słabym człowiekiem jest żałosne. Jędrula może nie ma obeznania i trochę nie ma jaj, ale jest poczciwym człowiekiem i może się jeszcze wyrobić.

Serio Aga jeśli to czytasz to trochę refleksji nad samą sobą. O ile na insta komentują głównie jakieś Grażyny z iq 90, to tutaj są prawdziwi ludzie. Jeśli wszyscy Ci piszą, że Twoje zachowanie jest nie w porządku, to coś w tym jest. Naucz się trochę życzliwości dla drugiego człowieka. Przez tę swoją pracę i permanentne plotkowanie i obgadywanie ludzi zaczęło Ci się wydawać, że to jest normą. Otóż nie jest. Ludzie jak się z kimś przyjaźnią, to chcą dla niego dobrze bezinteresownie.
  • 10
  • Odpowiedz
Kim trzeba być, żeby najpierw komentować jak beznadziejna jest para Ady i Bartka, chcieć ich wyrzucić z hotelu, następnie gdy Bartek jest zagrożony namawiać Adę by wybaczyła mu toksyczne zachowanie, a gdy ta to zrobi to siedzieć i #!$%@?ć że jest się zniesmaczoną ich zachowaniem.


@Trisolarianin: Gdyby skorygować, że chciała wyrzucić z hotelu ją, a nie ich, to się układa w nieskomplikowaną całość - to ona chce iść do przymierzalni
  • Odpowiedz