Wpis z mikrobloga

  • 0
@Towarzysz_Moskvin:

Myślę że twoje ego może nie wytrzymać presji

Serio? Myślisz, że ja się przejmuję tym, że się tu zlatują konfederackie boty i wrzucają swoje ułomne komentarze?
No to XD
Pilnuj wpisu, żeby nie wyparował
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Moskvin: zdradzę ci pewną tajemnicę. Wrzucam na tym tagu z raz dziennie jakiś komentarz, ewentualnie wpis tylko po to, by sobie przez niego łatwiej zaglądać na tag. Ten ufoludek, co mi tam komenta skasował koło dupy mi lata.
  • Odpowiedz
  • 0
@SawadeeKap:

oni nie są polakami

Ale są ludźmi i my nie mamy prawa ich wysyłać na śmierć, jeżeli oni sami nie czują takiej potrzeby. Po drugie wpis w formie "gdzie można zgłaszać kogoś" jest obrzydliwy i bezbecki. Jeżeli ten troll ci tym zainponował to współczuję. Dla mnie ktoś z takim podejściem do innych jest zwykłym odpadem.
  • Odpowiedz
@Smarek37: to nie nasza sprawa, to kwestia samej Ukrainy. Mogą złożyć wniosek o azyl i tu zostać, a jak pijani bedą jechać autem albo złamią prawo w inny sposób to chętnie kogoś takiego zgłosze.
Tak jak powiedziałem, przykre jest to że jest wojna na Ukrainie. Natomiast w interesie Polski jest to zeby oni walczyli za nas. Jak ukraina upadnie to możliwe że to my będziemy musieli ginąc także wole zeby
  • Odpowiedz