Wpis z mikrobloga

Taki trochę bylejaki ten sezon, robiąc mniej odcinków muszą brać więcej osób (niestety) pokroju Bartka lub takie, które są w stanie się szybciej otworzyć na ludzi, bo już mnie męczy ósmy sezon z rzędu słuchanie „zobaczymy co będzie” i „ja potrzebuje czasu, żeby się otworzyć” #hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sernikwrajstopach: Śmieszą mnie teksty typu " potrzebuję czasu". Natury nie oszukasz. Jeżeli nie ma wzajemnej chemii od samego początku, chemia nie pojawi się ani za tydzień, ani za miesiąc, ani za rok. Na siłę relacji romantycznej nie da się stworzyć. W HP 8 nie ma żadnej pary tworzącej relację romantyczną. Tylko Bartek i Ada coś kombinują ale to jest relacja toksyczna.
  • Odpowiedz
@sernikwrajstopach: Jak już wcześniej pisałem, śmieszne są te teksty typu " nie jestem jeszcze gotowa, potrzebuję czasu". Takie zachowania są spowodowane tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie zaiskrzyło czyli po prostu brak jest chemii, a chemii tak po prostu nie wyciągniesz z kapelusza. Ona musi pojawić się od razu przy pierwszym kontakcie. Mam oczywiście na myśli chemię obustronną. Taki przykład. HP 3. Marcin tworzył parę z chudą Natalią.
  • Odpowiedz