Wpis z mikrobloga

@belu_p: Drugie tak, pierwsze nie. Drugie ma lepszΔ… perspektywΔ™ i ciekawie ujΔ™ta jest geometria pΓ³l, pierwsze nie ma w sobie absolutnie nic i do tego uciΔ™ta prawie w poΕ‚owie widocznoΕ›Δ‡ (mgΕ‚a?).

Ja bym na drugim zrobiΕ‚ dwa zdjΔ™cia, w tym drugie z krΓ³tszym czasem naΕ›wietlania aby ukazaΔ‡ ciut mniej Ε›wiecenia na gΓ³rze zdjΔ™cia, pΓ³ΕΊniej tylko poΕ‚Δ…czyΔ‡ oba w caΕ‚oΕ›Δ‡ i styka. Bo tam jednak na gΓ³rze jest trochΔ™ przepalone Β―\(ツ)/Β―
  • Odpowiedz
na pewno można zrobić lepiej


@belu_p: Ba, ja tak mam przy kaΕΌdej fotce. Ε»ona mΓ³wi "zostaw, jest zajebiste", a ja oczywiΕ›cie doszukujΔ™ siΔ™ jakichΕ› mini bΕ‚Δ™dΓ³w i nigdy nie jestem zadowolony w 100%, klasyczny syndrom "fotki idealnej" u fotografa Β―\(ツ)/Β― Bez przepalenia o wiele lepsze, w tej kolorystyce to trochΔ™ baΕ›niowo wyglΔ…da. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@belu_p: jeśli używasz apki DJI Fly, to możesz sprawdzić historie przelotu w swoim profilu - masz tam zapisany cały lot na mapie od startu do lądowania razem z wysokością, predkością drona, odległością od bazy, poziomem baterii itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Turbonegro: wiem, mogę też sprawdzić exif, ale musiałbym tego szukać. Po co? Na oko widać, że to 100-120m. Po co komuś taka informacja?
  • Odpowiedz