Wpis z mikrobloga

@Arveit: ja to nie wiem Stanowski niby ogarniety w internetach a nie wie ze takie zapychanie feedu kontentem na który w 80% mamy #!$%@? to jest #!$%@? subskrybentów?
Inaczej...jestem ciekaw czy ktoś subujący oba kanały jest ukontentowany że w jego feedzie subów na 25 nowych pozycji 18 to zapowiedzi z dwóch kanałów na kolejne dwa-trzy dni
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie: Chyba oglądacie głownie jego kanały, bo ja też subskrybuję, ale oglądam sporadycznie jak coś mnie zainteresuje i na głównej YT prawie wcale mi nie proponuje filmów z kanału zero.

PS. Spróbuj użyć parę razy opcji "nie interesuje mnie to", w ostateczności "nie polecaj kanału".
  • Odpowiedz
@mindrape: odnośnie nie interesuje mnie to/nie polecaj kanału, wielokrotnie klikałem to gdy jakiś live stream z mszy czy innych spotkań religijnych mi się pojawiał i wiesz co? dalej mi się pojawiają nagminnie także nie ucz ojca dzieci robic

odnośnie oglądania? Kanał sportowy ostatni raz cos od pola ze dwa tygodnie temu oflądałem, zero mazurek i stanowski raz w tygodniu
rzeczywiście - żyje tymi dwoma kanałami
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie:
Luz, chciałem tylko pomóc... Jak dla mnie to mógłbyś i żyć tylko tymi kanałami i nic mi do tego.

Szczerze to nie wiedziałem co to cen cały feed i z odpowiedzi z googla wynikało, że to propozycje z głównej, więc myślałem, że o tym mowa, a przeoczyłem, że pisałeś o jaką zakładkę chodzi.

Mimo wszystko teraz sprawdzam zakładkę "subskrybcje" to też kanał zero nie stanowi u mnie jakiegoś znaczącego procentu
  • Odpowiedz
@mindrape: dobra luz, wykop się zmienił że w trakcie dnia to tutaj #!$%@?ą trzeba być i ci sie oberwało przypadkiem a wiec sorry.
Właśnie chodzi o to, że ja nie mam za wielu kanałów zasubksrybowanych i nie wrzucają codziennego kontentu, a wiec (spróbuj zasubować sportowy razem z zero i wtedy na kompie wejdz w zakładkę subksrybcje) filmy które realnie chce obejrzeć mogą niknąc w gąszczu....tak na serio to #!$%@? się o
  • Odpowiedz
@mindrape: a co do nie polecaj....miałem taki okres gdzie wszystko co wyświetlało mi się w pasku po prawej stronie jak oglądasz film na pc tagowałem "nie polecaj" "nie interesuje mnie to" i YT np nie potrafi się domyślić że skoro wchodzę w zakładkę na zywo i w niedzielę na 10 strimów wyświetlonych 7 to msze - kazdy daje nie interesuje/nie polecaj to będę ukontentowany mogąc za tydzien zrobić to samo z
  • Odpowiedz