Wpis z mikrobloga

Nowak w tym roku jak będę w PL to wydrukuję sobie 100 a nie 5 ulotek tak jak ostatnio. Tym razem nie będą tylko w klubach ale i na przystankach. Jak jestem w BB to kanałami szczurze przemykasz ale nie bój żaby ja cię dorwę za te próby stalkowania śmieciu. Tym razem ulotki będą lepsze „widziałeś psychola?” No i tam twoja świńska morda. Możesz sobie w internecie pokazywać jaki to nie jesteś ura bura ale czekaj przyjdzie kryska na matyska i złapie cię za fraki.

Planuję też wycieczkę na Babią Gorę. Wtedy zabieram łańcuch i zostawiam na bramce a kluczyk leci w krzaki.

#kononowicz #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
  • 18
@ProfesorDynamo: zobaczysz co się stanie jak psychol trafi na większego psychola kochanie. Nawijałeś że ulotki które zostawiłem były z Klimatu w Sferze a ty capie nawet klubu nie potrafisz rozpoznać. Wcale mnie to nie dziwi bo będziesz lany na dziurę w BB. Pisz więcej ja ci wszystko przypomnę twarzą twarz.
  • Odpowiedz
  • 8
@lysyznysy: dzięki mordzia ale ja jak jestem w PL to sobie auto wypożyczam i załatwiam takie rzeczy na własny rachunek. Śmieć kiedyś nagrywał na mnie filmy które poukrywał parę lat temu ale ja jestem pamiętliwy i on dobrze wie że go dojadę. To tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz
  • 10
@Pethaf: kiedyś dewiant chodził po Bielsku i nagrywał live spacerując po mieście to go chcieliśmy z ekipą dorwać ale szybko zaczął się wycofywać na dworzec i wyłączył live. Dzień później nagrał filmik że jest taki (tu moje imię) i że napisał do mnie na facebooku i skontaktuje się z moimi znajomymi aby porozmawiać. Niestety Kałomir źle trafił i nie spodziewał się obrotu spraw. Filmik nadawałby się do sądu pod stalking ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzyzowa141 obrzydliwa pokraka, jak i jego małżonka która nie ma skrupułów chociażby atakować i stalkować dzieci pewnego wykopka. Ten rudy psychopata z krzyżowej latami odwalał bezkarnie krzywe akcje zastraszając, wymuszając I terroryzując niewinnych ludzi, których jedynym pragnieniem było ażeby przestał wykorzystywać pana Krzysia..
  • Odpowiedz