Wpis z mikrobloga

@airflame: Formentor średnio mi się podoba. Jakbym miał chciał SUVa to fajnie jakby był bardziej pojemny. Nawet go rozważałem, ale finalnie wybór padł na Leona z 2023
  • Odpowiedz
@airflame: a mi się bardzo podoba. Fajnie, że z przednie światła przeciwmgłowe dostosowali kształtem do reszty - te obecne okrągłe wyglądały jakby wzięli je po prostu z magazynu. Do tego tył z tym podświetlanym emblematem wygląda świetnie - chyba nie widziałem auta z takim smaczkiem, przynajmniej europejskiego. Szkoda, że zrezygnowali z charakterystycznych świateł dziennych, typowych dla Seata. No i moim zdaniem emblemat przedni trochę za duży.
  • Odpowiedz
@klawiszs: szkoda że przemodelowanie świateł przeciwmgielnych przednich (które faktycznie mogłoby w obecnej generacji być inne) spowodowało masakrę przodu - wygląda moim zdaniem mocno średnio, trochę przypomina BAIC Beijing 5, tylko większy grill. Światła w kształcie trzech trójkątów - trochę jak Kia ze swoimi ledami. Mimo to chętnie podjadę na żywo porównać z moim
  • Odpowiedz
@airflame: z plusów jest to, że obili materiałem konsolę środkową (mam nadzieję że będzie to plug&play to przedliftówki) a do tego do VZ dołożyli dodatkowe 23 konie i co ciekawsze - torque splliter (wcześniej dostępny tylko w VZ5)
  • Odpowiedz