Wpis z mikrobloga

Budowlano-remontowe Mireczki,
Remontuje mieszkanie w wielkiej płycie. Tata pożyczył mi wiertarkę i o tyle o ile lecę po ścianach działowych to nie ma żadnego problemu, natomiast przy żelbecie wiertarka mocno się męczy i moim zdaniem nie daje rady. Był w jej posiadaniu odkąd pamiętam, myślę ze z 30 lat ma.
Myślałem o zakupie do tego celu jakiegoś Parkside'a, ale z drugiej stronie może wystarczy tylko kupić dobre wiertła?
Mam budżet na wiertarkę do 500 zł + na wiertła ~200 / 300 zł.

Rzekomy Bosch:
https://www.google.com/search?q=bosch+gbh+2-24+dsr&sca_esv=74899351e738f79e&biw=2048&bih=983&sxsrf=ACQVn08jBjSaZ5SeGsXj5gNN9bns1yHIqA%3A1714402724592&ei=pLUvZs3ZI-67wPAP25yBoAc&udm=&ved=0ahUKEwjNu5rr1-eFAxXuHRAIHVtOAHQQ4dUDCBA&uact=5&oq=bosch+gbh+2-24+dsr&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiEmJvc2NoIGdiaCAyLTI0IGRzcjIEECMYJzIEECMYJzIKECMYgAQYJxiKBTIFEAAYgAQyBRAAGIAEMgUQABiABDIFEAAYgAQyBRAAGIAEMgUQABiABDIFEAAYgARIjCFQ4h1Y9B5wA3gBkAEAmAFpoAHPAaoBAzAuMrgBA8gBAPgBAZgCBaAC8wHCAgoQABiwAxjWBBhHmAMAiAYBkAYIkgcDMy4yoAetEQ&sclient=gws-wiz-serp#ip=1

Nowy obiekt westchnień ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.lidl.pl/p/parkside-mlotowiertarka-z-udarem-pbh-1550-a1-1550-w/p100351033

+ wiertła Metabo / Hilti.

#remontujzwykopem #budujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
Tu co chwila ktos pyta o wiertarke, kupcie se wszyscy na spole jedna dobra i se pozyczajcie miedzy soba na wykopie()
  • Odpowiedz
@MajkelKk: stary ten Bosch co go zalinkowałeś jest idealny do wiercenia w żelbecie. Ten parksid z silnikiem poprzecznym do wiercenia to będzie jakaś pomyłka. Zresztą mam oba te sprzęty. Bosch świetnie wierci, parksid miał być do kucia, ale jest tak słaby(producent podaje parametry z dupy) że służy jako mieszadło do klejów
  • Odpowiedz
@MajkelKk najtanszy mlot udarowy z leroya i zestaw najtanszych wiertel sbs wystarczyl mi do wykonczenia 50mkw mieszkania deweloperskiego. Kazda sciana zelbet wiec innej opcji brak. Wzialem nowy najtanszy bo ma gwarancje, a nie zepsulo sie i dziala jeszcze po wykonczeniu elegancko
  • Odpowiedz