Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak w podbazie mój kolega zapisywał wszystkie loginy i hasła na wielkiej kartce koło komputera. Kiedyś, udało mi się przeczytać hasło do konta na Plemionach, ale z braku telefonu z aparatem musiałem szybko biec do domu przejąć jego konto zanim zapomnę to hasło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

o__0 - Pamiętam, jak w podbazie mój kolega zapisywał wszystkie loginy i hasła na wiel...

źródło: ig9OoyenpxqdCQyABmOQBZDI0duHk2QZZmWg2Hxd4ro

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@o__0: ja lepiej. Latał taki skrypt, który wyciągał hasło do gadu-gadu jak miałeś plik config.dat czy coś takiego z kompa danej osoby xD

Więc byłem u kumpla, skopiowałem ten config na swojego pendraka, odpaliłem skrypt w chacie, wyciągnął hasło i narobiłem mu smrodu wchvj xD

Przepraszam jak to czytasz Łukasz :D
  • Odpowiedz
@o__0: Kiedyś miałem prymitywne hasło do konta na darkorbit i kolega mi pranka zrobił z golca full elity zrobił mi bigboya. Wypominam mu to do dziś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__0 z takich hakerskich historii, to kiedyś w LO mój kolega logował się na FB na telefonie i wpisał hasło w polu login, tak, że przez chwilę je widziałem. Potem przez kilka lat logowałem mu się na FB i gmaila xD potem wprowadzili powszechne 2fa i inne bajery i się skończyło
  • Odpowiedz
@o__0: u mnie bylo powszechne na osiedlu mowienie sobie hasel do kont, czasem ktos nie mogl wejsc na kompa bo kara czy cos wiec ktos mu pomagal. No i kolega ukradl mi konto w tibii, 15 lvl xD Ten kretyn jeszcze wpisal swoje imie w profilu i adres wiec gdy szukalem sie po nicku na tibia.com to widzialem jego dane a on dalej utrzymywal ze to jakis inny Patryk
  • Odpowiedz