Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie to, bo ja nie ogarniam.

Znajoma z pracy wysyłała mi w ostatnim czasie trochę dwuznaczne wiadomości. A przynajmniej dla mnie były dwuznaczne. Nawiasem mówiąc jest spoko, znamy się od dwóch lat ale jakoś od roku częściej ze sobą piszemy, w pracy i poza pracą.

Od kilku tygodni dostawałem od niej mniej więcej takie wiadomości: "bardzo Cię lubię", "wyglądasz na osobę której można ufać", "jesteś poczciwą osobą" itp. Pisała nawet, żebym przeprowadził się do jej miasta, bo podobno u siebie nikogo nie zna a "fajnie by było gdybym mieszkał bliżej". I pisała że moglibyśmy się wtedy częściej widywać.

W ostatnim czasie byłem u niej dwa razy i było spoko. Siedzieliśmy sobie, gadaliśmy. Żaliła się, że jest sama a czas szybko leci i szkoda tak żyć w samotności (w zeszłym roku facet ją zostawił). A z drugiej strony mówiła, że potrzebuje dużo czasu by komuś zaufać, że nie chciałaby wracać na tindera.

Ostatnio próbowałem zorganizować kolejne spotkanie. Niby sama chciała żebym przyjeżdżał, ale jak proponowałem jakiś dzień, to mówiła że nie może. I ogólnie cisza z jej strony. Ale dziś postanowiłem zapytać wprost, bo po tych ostatnich trochę dwuznacznych sygnałach nie widziałem co myśleć.

Zapytałem czy umówimy się na spotkanie. Odpowiedziała: "jestem tak jakby zajęta" ¯_(ツ)_/¯

Przynajmniej wiem na czym stoję...

#zalesie #rozowepaski
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Orowerbogatszy @WaveCreator mówiłem jej że chętnie się przeprowadzę, bo i tak mieszkam w dziurze a jestem na pracy zdalnej. Ona na to, że "wspaniale", ale sama przyznała, że może minąć trochę czasu zanim się przeprowadzę.

Bardzo możliwe że byłem tylko jedną z opcji. Ostatni raz widzieliśmy się dwa tygodnie temu... No trudno, pieprzyć to ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Tampon emocjonalny. Wypełniłeś jej czas, ale nie byłeś zdecydowany, mimo że dostawałeś bezpośrednie znaki. Teraz ma kogoś kto jest zdecydowany :)


Najgorszy typ baby, nie wybiera sobie chłopa, tylko łapie tego, który połknął przynętę. Te laski nie nadają się do poważnych relacji.
  • Odpowiedz