Wpis z mikrobloga

  • 358
@sznioo: Dziwi Cię to? PiS to najbardziej bezczelna i obrzydliwa partia, jaka powstała po 1989 roku. Każdy swój błąd, aferę czy manipulację zrzuca na Tuska, UE, Niemcy, Putina itp. Sam fakt, że ta partia ma 30% poparcia jest przerażający, a komentarze trolli z Twittera, które ich bronią (jak Max Hubner, Zygfryd Czaban, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, Marcin Edo itd.) wywołują u mnie obrzydzenie. Piszą, że Silni Razem są jak sekta, która
  • Odpowiedz
@Koziom: @sznioo oni sobie wszystkim czego chcą reprezentować morde wycierają, religią, patriotyzmem itd. Ktoś kiedyś usiadł przy statystykach i obliczył, że jak będą udawać patriotycznych katolików, którzy będą wojować z EU na zasadzie, że jest dobre ale polska powinna być polską da im największe poparcie i tak w to idą cały czas (ja 8 lat temu się nabrałem raz), a tak naprawdę to oni i religie i polske mają
  • Odpowiedz
@Nofuck obrzydzili mi Żołnierzy Wyklętych. Tak tępa nachalność budzi w ludziach obrzydzenie, szczególnie, że większość z nas jest z natury przekorna. Co pokazuje Smoleńsk czy Tvpis.
  • Odpowiedz