Wpis z mikrobloga

Dlaczego przegrywy uważają że w dużym wojewódzkim/ big5 czeka ich lepszy los?

Co jest fajnego w:
- korkach i dojazdach codziennie po półtorej, dwie godziny do pracy albo jeździe zatłoczoną komunikacją publiczną gdzie ledwo człowiek jest w stanie wejść
- płaceniu po 15-20k za metr kwadratowy na peryferyjnych dzielniach
- otoczeniu normictwa co je kraftowe burgery, diety wege, chwali się wakacjami na maledwiach czy autem w leasingu
- braku terenów zielonych

Gdy jednocześnie nie jesteście w stanie skorzystać z atrakacji dużego miasta z uwagi na wasz wygląd:
- kluby
- koncerty
- przygodne znajomości z kobietami
- możliwości posiadania dużej liczby znajomych

Jeżeli ktoś przegrywa w powiatowym to wojewódzkie nie zrobi z niego normika, co więcej wpędzi was to jedynie w deprechę bo zobaczycie jak dobrze inni ludzie żyją oraz jak może wyglądać alternatywna rzeczywistość jeżeli masz się wygląd i kasę

#przegryw
#blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • 26
@jonasz68 samice są przede wszystkim w wojewódzkim
Praca jest w wojewódzkim
Nie trzeba dojeżdżać z poza miasta do pracy
Studia są w wojewódzkim
Kultura na miejscu wszystko urzędy na miejscu
Dostęp do lekarzy jest w wojewódzkim
  • Odpowiedz
  • 1
@ZacharJasz92: jest praca, dla ludzi którzy są po studiach i mają konkretne umiejętności. Dla chuopa możliwości są takie same - kołchoz, ten w wojewódzkim nie będzie się różnił znacznie od tego w powiatowym może kilka stów więcej będzie (które i tak wyda się na droższe życie) to nie julka że pójdzie do HR albo zatrudni się w galeri jako sprzedawca, nie te progi
  • Odpowiedz
@qew12: nie wiem czy dostęp do lekarzy jest- może do specjalistów prywatnie lub przy przewlekłej chorobie.
SORy są #!$%@? kolejkami,
jak jesteś spierdoxem to i tak nie znajdziesz znajomych, więc będziesz samotny w tłumie
no i mityczne zarobki- tylko, że masz koszty życia większe, gdzie większość pensji wydasz na wynajęcie pokoju ze studentami/ ukraińcami.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jonasz68: tylko ze w wojewódzkim bedziesz miał wiecej kołchozów, i nawet jakbyś załóżmy chciał sie jednak polepszyc swój los, czy to idąc na studia, czy też robiąc jakiś kurs to będzie dużo prościej w miescie o takie coś. ogólnie przyszłość polski to tylko i wyłącznie wielkie metropolie nie ma co dyskutować nawet
  • Odpowiedz
@jonasz68: przede wszystkim chodzi o to, że w wojewódzkich jest nadwyżka kobiet (nawet 120 kobiet na 100 mężczyzn), na wsi i w małych miastach jest na odwrót

  • Odpowiedz
@jonasz68: Nie rozumiem drugiej części: na koncert czy do klubu nie wpuszczają z brzydkim ryjem? Ja właśnie wolę mieszkać w wojewódzkim, bo są koncerty regularnie (rock/metal), w miasteczkach to raz na rok coś gra.
  • Odpowiedz
@jonasz68 dlatego praca w big5, a mieszkanie w niedalekim powiecie. Sytuacja win-win, bo dostęp do lepiej płatnej pracy jest, do usług dużego miasta jest, w korkach i tak stoisz, a jednocześnie nie przepłacasz za lokalizację.
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś przegrywa w powiatowym to wojewódzkie nie zrobi z niego normika, co więcej wpędzi was to jedynie w deprechę bo zobaczycie jak dobrze inni ludzie żyją oraz jak może wyglądać alternatywna rzeczywistość jeżeli masz się wygląd i kasę


@jonasz68: Ty chyba życia na polskiej wsi nie widziałeś xD Miasto ale mieszkanie w jego otulinie to zupełnie inny komfort życia.
  • Odpowiedz
@dam2k01: Ok, oski
@jonasz68
Poczułem się jakbym słuchał baby, która mówi o kobiecym przegrywie. Co z tego że mam dosłownie, DOSŁOWNIE, 100 lub 1000 razy więcej opcji od ciebie skoro i tak żadna mi się nie podoba lub nie mam do niej dostępu. Po żylibyście qurwa jeden dzień, na zadupiu na którym naprawdę nic, NIC!!! nie ma, to byście magika zrobili w pierwszym tygodniu.
  • Odpowiedz