Wpis z mikrobloga

#android #lagdroid #bojowkawindowsphone

No #!$%@? #!$%@? mnie strzeli, galaxy s, wszystkie cyganomody wgrywane, jakieś slimbiny, super optymalizacja #!$%@?, a taki fbi messenger się otwiera 5 sekund i jeszcze ścina xD także bojowko macie szanse zyskać zwolennika, poleccie mi fona do 300 zlotamoze być uzywka, który ma ten cudowny system, wymagania, brak ścin,4gb na pokładzie i slot SD.

Ps mam powerpacka(etui z bateria dodatkowa w środku, a fon ledwo już zipie 11 procent, odlaczany o 6,i już 2 bateria się kończy xD do wszystkich użytkownikow androida. Używam od zawsze, każdy telefon modowalem, każdy ma takie lproblemy z bateria, a i beka, jak wgram inną klawiaturę niż stock(#!$%@?) to się ładuje min. 5sek xD i zanim zaczniecie toczyć beke geje naucz się w androidy xD to powiem że trochę w tym siedzę, i mam już #!$%@? dość ścin i baterii na pół dnia, i nie mówcie że lowendy hehe, bo #!$%@?ą nawet jeśli, to chyba mam prawo wymagać żeby podstawowe operację dało się szybko wykonać? Do tej pory byłem tylkoandroid ale #!$%@? dzisiaj jak mi zeszła bateria na niczym i się zresetował jak chcialem film obejrzeć to prychłę, i skłaniam się ku przejściu na ciemną stronę mocy.
  • 8