Wpis z mikrobloga

#simracing #ps4 #assettocorsa

Hej Mirki! Wczoraj stałem się posiadaczem kiery G29 i tak pomyślałem sobie ze przejdę się zaraz do sklepu po Asseto. I tu pytania: która wybrać? Wiem że na Ps4 nie ma modów, ale czy są jakieś dlc must have na konsole? Poprawiające grafikę czy coś co poprostu jest obowiązkowe?
  • 18
  • Odpowiedz
nie pomogę bo nigdy w to nie grałem. jedyne co mogę doradzić to iść w stronę PC jeśli jest możliwość właśnie z powodu modów i większej biblioteki gier, przy których skorzystasz z kierownicy
  • Odpowiedz
  • 0
@konto_testowe12 to chyba ty masz o coś problem coś mi się wydaje. Asseto na ps4 to graficznie gra na poziomie need for speed 1 i jeżeli byłaby możliwość poprawy graficznej to chętnie bym z niej skorzystał
  • Odpowiedz
@Alinoe_83: Jak jesteś nowicjuszem z takimi grami, to lepiej zwykłe Assetto Corsa (a nie Competizione), bo są bardziej zróżnicowane samochody i większa szansa, że się coś spodoba. Tylko ważne, żeby to było Ultimate Edition, bo tam są od razu wszystkie dodatki, czyli więcej samochodów i torów.
  • Odpowiedz
  • 0
@fiolkins GT katowałem lata temu jeszcze na G25, z GT to mam tak że gram tylko na Nurburgring, obecnie Nurburgring Experience. Chcę zejść do złota z GT7, 6:37.900 narazie brakuje mi 2.5 sek... Ale... Jest duże ale. Dwie godziny temu ściągnąłem z PS Store Asseto Competizione. Obecnie gram karierę / program młodych kierowców. I stwierdzam że ta gra to mistrzostwo świata. Wiadomo, że narazie nie ogarniam żadnych ustawień, uczę się fizyki
  • Odpowiedz
  • 0
@YouGotThis10 dzięki za zapro Mireczku ale ja narazie dopiero zacząłem grać i walecze z tym żeby w ciągu 10min sesji przejechać dwa fajne czyste okażenia. Ja jeszcze nie ta liga i nie chce się porywać z motyka na słońce. Ale jak trochę potrenuje napewno się zgłoszę.
  • Odpowiedz
  • 0
@YouGotThis10 no to jak chcesz, możesz nawet na priv mi wytłumaczyć jak się zgrać że sobą żeby wspólnie potrenować na jakimś torze. Bo ja zielony i nie mam pojęcia jak to ogarnąć. Mam acc i w sumie tyle wiem. Dziś już konsoli nie odpalę ale w tygodniu możemy się śmiało spiknac.
  • Odpowiedz
  • 0
@YouGotThis10 ok, jakbym zapomniał to przypomnij. I nie oczekuj ode mnie zbyt wiele póki co. Tory które ogarniam z innych gier a są dostępne od początku w acc to Nurburgring GP Monza i może coś tam jeszcze jest ale to muszę zerknąć. Moja propozycja to Nur
  • Odpowiedz