Wpis z mikrobloga

  • 4
@d4wid:

Polityk Konfederacji oświadczył, że jego głównym zajęciem zarobkowym, jaki wykonywał w ubiegłym roku była działalność poselska.


Konfiarze czasami nie hejtowali polityków, że zarabiają tylko kasę za byciem posłem?
  • Odpowiedz
@d4wid: On się utrzymuje ze zbiórek robionych na k0nfiarskich przychlastach. Od czasu do czasu odwali szopkę jak z tą gaśnicą, później płacze "Chlip chlip, judofilski rząd chce mnie ukarać, wpłacajcie pieniążki na pomoc widzowie" a kuce w pośpiechu przelewają mu hajs z kont swoich rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d4wid: Nie rozumiem w ogóle fenomenu tego debila. Tak jak jestem w stanie zrozumieć brandzlowanie się konfederołebków do Memcena, a nawet Korwina mimo, że to to rakotwórcze osobnik, których w polityce w ogóle być nie powinno, tak ten typ to jest jakiś absurd kompletny, nawet jak na ich standardy.
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: przekazuje antyukraińską, antysemicką (nie mylić z krytykowaniem tego co obecnie Izrael odwala, a jest za co, nie tylko za zaatakowanie konwoju humanitarnego), ultrakatolicką i ksenofobiczną propagandę za pomocą barokowej mowy i radiowego głosu, wielu wtedy myśli, że gada mądre rzeczy.

No i jeszcze ,,interwencje poselskie" - incydent gaśnicowy czy wywalenie choinki z sądu bo ma bombki nie w tych barwach co on chciał podczas którego towarzyszył mu jak się okazało
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid ma 10 mieszkań źle, nie ma mieszkań też źle.

Ludzie zdecydujcie się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@DEMONzSZAFY: porównujesz posiadanie mieszkań do 1k na koncie?
  • Odpowiedz
@d4wid nie. Mówię że wykopkom nie pasuje gdy polityk ma 10 mieszkań że hurr durr skąd on to ma a później również wykopkom nie pasuje że polityk nie posiada mieszkania na własność.
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid nie. Mówię że wykopkom nie pasuje gdy polityk ma 10 mieszkań że hurr durr skąd on to ma a później również wykopkom nie pasuje że polityk nie posiada mieszkania na własność.


@DEMONzSZAFY: ale ty nie rozumiesz, że mówienie tutaj o mieszkaniach nie ma sensu.
Chłop ma 1k oszczędności, to 99% wykopków więcej na koncie ma.
Rozumiesz, że z tego się nie da utrzymać?
  • Odpowiedz
@d4wid przeczytaj artykuł do końca to się dowiesz o co chodzi. Nie napisano tam też o akcji z gaśnicą, za co też otrzymał karę i to najwyższą jaką się przewiduje za coś takiego.
Jeśli nadal twierdzisz że oświadczenie jest sfałszowane to wykaż to jakimś dowodem a nie tylko "eeee za tyle to się nie da żyć".

  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid przeczytaj artykuł do końca to się dowiesz o co chodzi. Nie napisano tam też o akcji z gaśnicą, za co też otrzymał karę i to najwyższą jaką się przewiduje za coś takiego.

Jeśli nadal twierdzisz że oświadczenie jest sfałszowane to wykaż to jakimś dowodem a nie tylko "eeee za tyle to się nie da żyć".


@DEMONzSZAFY: gdzie ja napisałem mitomanie, że jest sfałszowane?
Umiesz czytać ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
  • 5
Jeśli się mylę to wyjaśnij mi co masz na myśli dokładnie.


@DEMONzSZAFY: mówię, że ten łeb w wieku ~50 lat ma mniejsze oszczędności niż typowy wykopek.
To znaczy, że jak on chce rządzić krajem, skoro nawet 10k nie potrafi odłożyć w takim wieku?XD
To jak Bosak co nigdy nie pracował
  • Odpowiedz
przeczytaj artykuł do końca to się dowiesz o co chodzi. Nie napisano tam też o akcji z gaśnicą, za co też otrzymał karę i to najwyższą jaką się przewiduje za coś takiego.

Jeśli nadal twierdzisz że oświadczenie jest sfałszowane to wykaż to jakimś dowodem a nie tylko "eeee za tyle to się nie da żyć".


@DEMONzSZAFY: Na tym portalu z jednej strony ktoś będzie kwestionował, że Zandberg na pewno ma więcej
  • Odpowiedz