Wpis z mikrobloga

Hades z #browarolimp i bardziej osobowo: od @marcobolo - przede wszystkim nieco ciemniej mogłoby być ;) Poza tym: jest chmiel, chociaż oczywiście bardzo delikatny. Coś co może być papryczkowe (skoro papryczki daliście) a dla mnie jest po prostu pieprzno-przyprawowe :D Ale ja nie jestem fanem papryczek ani tym bardziej znawcą więc się nie wypowiem. Mniej więcej do połowy nie czuć tych 11,1 % alko, potem chwilami się przebija. Ogólnie jak dla mnie dobre piwo, chociaż jak zawsze - mogłoby być lepiej - barwa i więcej akcentów odsłodowych! ;) #piwo #yobo

// @marcobolo pisałeś zdaje się, że dość głęboko odfermentowało i jak dla mnie chyba minimalnie za głęboko ;)
  • 14
@Rajca: Jeśli oczekiwać po nim jakiejś mocnej słodyczy i ciężkości to faktycznie poleciał głęboko... Z drugiej jednak strony tak zamierzałem no i właściwie jestem dumny z pracy drożdży... Przejechały przez Hadesa jak walec ;)
@marcobolo: W sumie to ja od jakiegoś czasu nie mam oczekiwań względem piwa, po prostu minimalnie zabrakło mi kontry ale to nie jest kwestia tego czego się spodziewałem. Taka jest wasza interpretacja i gdyby nie to, że jestem w czarnej dupie i już nadszarpnąłem budżet to bym kupił ze dwa do piwnicy ;)