Wpis z mikrobloga

Czy obserwowanie postępującego łysienia też wzmaga Ci #depresja ?
Odkąd zauważyłem łysienie moja depresja się podwoiła.
Gdyby to były same zakola to jeszcze by mnie przeszczep na te 3 lata uratował, ale mi się przerzedzają na całym łbie te włosy.
#przegryw

Chłop po 30 i samotny strasznie. Smuteg to życie
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@aczutuse ja jak ogarnęłam jakie mam duże zakola i myślałem że łysieje to przez kilka pierwszych dni płakałem, później się przyzwyczaiłem i pogodziłem z tym że może kiedyś pożegnam się z włosami
  • Odpowiedz
@aczutuse: ja mialem juz #!$%@? rzadkie wlosy. Zaczalem lykac tabsy skrzyp z pokrzywa i masowalem glowe z wcierka i po miesiacu mialem geste. Mozesz nie uwiezyc ale to prawda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Noniusz jak? Finasteryd i minoxidil nic mi nie daje. Chce iść na przeszczep tylko pytanie czy uda się też przeszczepić włosy na cały łeb dziensa przerzedzone czy tylko z przodu dzie jusz ninma
  • Odpowiedz
@aczutuse: pierwsze co możesz zrobić to ogarnąć receptę na bimatoprost (krople do oczu na jaskrę), który dolewasz do minoksydylu (1 do 3 buteleczek na 100 ml minoksydylu) i zmienić finasteryd na dutasteryd. Jak nie pomoże, to do tego dokładasz jeszcze spironolakton - musisz znaleźć dermatologa, który wie coś więcej na temat łysienia androgenowego, a nie tylko przepisuje wszystkim finasteryd + minoksydyl od 20 lat. Jest też lek (niezarejestrowany jeszcze jako lek,
  • Odpowiedz
  • 0
@Noniusz to jakiego polecilbys se dermatologa czy się zna na tym?
A duta nie powoduje większej depresji od Fina? Cyce nie bolą?
Dzie taka mezoterapię zrobić se?
Najlepij w Warszawie ale jak blisko to dojadem se ech
  • Odpowiedz
@Noniusz to jakiego polecilbys se dermatologa czy się zna na tym?


@aczutuse: ja niestety tylko w Gdańsku znam, więc pewnie byś musiał szukać po opiniach. Albo ktoś kto się specjalizuje właśnie w łysieniu androgenowym.

A duta nie powoduje większej depresji od Fina?


Nie znalazłem nigdzie informacji, żeby był gorzej tolerowany. Zresztą myślę, że łysienie i tak znacznie gorzej wpływa na stan psychiczny, niż te leki.

Cyce nie bolą?


Tu też powinno
  • Odpowiedz