Wpis z mikrobloga

Zajrzałem sobie w statystyki Kanału Zero. Ten projekt zwija się zanim na dobre się zaczął xD.

Eksperci nad którymi brandzlował się Stano z trudem wykręcają 30-40 tysięcy wyświetleń. Przecież to są jakieś śmieszne liczby. Wejścia na żywo? Ledwo 100 tysięcy odsłon. To jest ten projekt w obawie przed którym trzęsą się TVN i Polsat?

Już teraz jedyne co ciągnie ten kanał to pudelkowy content Stanowskiego i pseudo-kontrowersyjne treści Mazurka. Przy czym ten drugi jest już bliski przekroczenia granicy żenady i sam pokazuje na socialach, że przestaje trzymać ciśnienie.

A będzie tylko gorzej xD. Łaska Mariusza z Brighton na pstrym koniu jeździ. Potrzebuje coraz bardziej betonowego contentu, bez szans na spojrzenie poza zaścianek. Stano jest niewolnikiem swojego audytorium. Chciał zrobić nową jakość, a skończy z robieniem filmów o przygłupich celebrytkach oraz wykładami uniwersytetu chłopskiego rozumu bo inaczej rzeczywiście skończy z oglądalnością 30 tysięcy.

#kanalzero #heheszki #stanowski #oswiadczenie
PiccoloGrande - Zajrzałem sobie w statystyki Kanału Zero. Ten projekt zwija się zanim...

źródło: mazurek-stanowski-braun-768x512

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Masz racje, ale nie wziąłeś jednego pod uwage. Stanowski nie ma moralności, będzie klepał Pudelka na YT, póki będzie się mu to opłacało. *czytaj* zawsze będzie się mu to zwracało.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Zgadzam się z tym, że eksperckie Zera nie wypaliły, ale też nie było na nie świeżego pomysłu. Zgadzam się z tym, że Mazurek może sporo zaszkodzić Kanalowi, choć może jest to subiektywna opinia, bo nie trawię typa. Natomiast nadal jest to liczący się projekt na yt i sam Stano może go jeszcze długo pociągnąć. Musi jednak wyciągnąć wnioski - zwłaszcza z ostatniej wpadki z ekoterrorystami (nie lubię tego słowa, ale
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: ale Ty nie porownuj tvn/polsat/agora do kanalu zero. Tu budzety sa conajmniej 10 razy wieksze.
Stanowski probuje wielu sposobow na sukces. Czesc z nich na pewno nie wyjdzie, a czesc bedzie dzialac i sie rozwijac. Osobiscie dla mnie sztosem jest niepoprawnik albo ground zero (niezapominajmy tez m.in. o zero sciemy, rozku, czy biznesowym zero). Sporo brakuje na rynku tego typu contentu. Debaty tez sa dobre, z w/w powodu. Faktem jest,
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande yyy, no nie wiem. A zajrzałeś kiedyś albo miałeś dostęp do statystyk takich debat czy programów z TV? Nie zdziwiłbym się, gdyby było to w takich kategoriach całkiem spoko liczby. Obstawiam, że porównujesz ten wynik do Tańca z gwiazdami, a to inny odbiorca i oglądalność.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Bo nie może być świeżego pomysłu na programy merytoryczne. One mają być merytoryczne, wręcz nudne dla takiego Mariuszka z Brighton.
A Mariusze z Brighton i Sebastiany ze szklarni w Holandii nie są zainteresowani takimi programami, tam ma być mięcho, beczka z kogoś, ma być oranie itd, nie merytoryka
No chyba że to będzie wykład chłopskiego rozumu wykładany przez Dzikiego Trenera XD
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: no to było oczywiste od samego początku. Stano tymi ekspertami naciągnął sponsorów na kasę, a jak umowy sponsorskie się skończą to ogłosi zmianę formuły na kanał w skromniejszej formie gdzie będzie on z Mazurkiem, hejt parki, oranie jakichś celebrytów trzeciego sortu i bieżące commentary
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: ależ może być, na yt jest kilka fajnie robionych programów. Myślałem, że jak Stanowski przedstawiał swoją ekipę, to będą tam ludzie od riserczu materiałów, infografik, filmików poglądowych. Ale nic z tych rzeczy. Gadające głowy i tyle.
  • Odpowiedz