Wpis z mikrobloga

@daeun: czas na poddanie sie ten typek mial juz dawno temu nie skorzystal wiec polecial pieknie w kosmos lotem 10/10, ten typ nie przyszedl tam na kawke, przyszedl by mordowac ludziom rodziny gwalcic matki siostry i dzieci, dobrze ze zdechł, im wiecej rosjan zobaczy takie wideo to moze zmadrzeje a jak nie zmadrzeje to naturalna selekcja wepcha ich do piachu na wlasne zyczenie
  • Odpowiedz
czy ukraina łamie konwencje wojenne unicestwiając agresorów przy użyciu dronów?


@daeun: Żołnierza na froncie możesz zabić i nie jest to zbrodnia wojenna, chyba że to robisz bronią biologiczną bądź chemiczną. Atak dronem jest zwykłym atakiem, nie różniącym się od bombardowania. Jedyne novum to to że drony mają kamery i pierwszy raz jako opinia publiczna obserwujemy takie ataki.
  • Odpowiedz
@daeun: Uraaaa! Uraaaa![atakujemy Awdijewkę, co może pójść nie tak]
coś poszło nie tak, bo ukry stawili opór, i #!$%@?ą ruskich, idąc po nich.
no więc kacap kuca szybko[a ukucnę, że niby sram, przecież co może pójść nie tak], a wredny podstępny ukr nie czeka aż kupa wyleci z ruskiej dupy, tylko #!$%@? w mordercę i gwałciciela z Buczy.
gupie te konwencje, takie nieprzemyślane.
ps. teraz zamiast
  • Odpowiedz
Zastanawiam się co jest potrzebne żeby Wykopki skapnęły się, że założyciel wątku kpi, szydzi, troluje, leci w ch^ja, tnie w kulki, jak zwał tak zwał. XD

Patrząc na jego odpowiedzi w tym wątku czy jego zarzutki o tatuażach.
  • Odpowiedz
@daeun: ale wiesz, ze kacapy gwałcą tam na potęgę, porywają dzieci, robią masakre cywilom, rozstrzeliwują jeńców? Dlategop ukraińcy są tak #!$%@? i nie mają litości. I nie powinni mieć, mi kacapów w ogóle nie szkoda. Mogą opuścić ukrainę i wracać do kacapii cali.
  • Odpowiedz
czas na poddanie sie ten typek mial juz dawno temu


@niko444: No więc właśnie nie do końca nigdy nie wiadomo czy miał. Zastanawiają mnie np. przypadki tych bidnych Hindusów, ci co to ich wcielono do ruskiego wojska, a myśleli, że do roboty jadą. Załóżmy, że takich wywożą, dostają karabin i do boju. Oczywiście woli walki, morale i umiejętności żadnych nie mają, wiec ruski biorą ich gdzieś na zaplecze pozycji frontowych
  • Odpowiedz