Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: tak i pΓ³ki co ma ciagke profil publiczny a dodaΕ‚a info ze nikogo nie przyjmuje do grona obserwujΔ…cych tylko kasuje ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)
  • Odpowiedz
@Helen97: ha ha ha ha w najskrytszych marzeniach nie liczyΕ‚abym ΕΌe takie co Ropucha spotka i maΕ‚o tego bΔ™dzie to ,,Ε›wiatu'' pokazane ,ale jazda,dziΔ™ki
  • Odpowiedz
@Krinod: dziΔ™ki ci dobry ludku
ha ha ha no padΕ‚am ze Ε›miechu i nadal nie mogΔ™ uwierzyΔ‡ ( Ν‘Β°( Ν‘Β° ΝœΚ–( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)Κ– Ν‘Β°) Ν‘Β°)
  • Odpowiedz
@Amikamamy: @Helen97 @Rosalinea: Widzi jak Adzie wzrosΕ‚y zasiΔ™gi i udaje ΕΌe ja teΕΌ drΔ™czyΕ‚, ΕΌe ludzie bΔ™dΔ… chcieli posΕ‚uchac co on jej ten zΕ‚y Bartek zrobiΕ‚. ZaΕ‚oΕΌe siΔ™ ΕΌe to z nim sobie ustalili, ΕΌe scenki odegraja a fallow poszybuje w gΓ³re, kaskΔ… sie podzielΔ…
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: serio tak myΕ›lisz? mi jakoΕ› nie pasuje to bo Ropuch taki zarozumialec nie zgodziΕ‚by siΔ™ na poniΕΌanie siebie,
moΕΌe ta laska tak,krΔ™ci dla zasiΔ™gu , ale on ?
typ co to nie bΔ™dzie lataΕ‚ za AdΔ… jak piesek, tutaj jak bezdomniak ,pies jΔ™czy ,bΕ‚aga ΕΌeby go wpuΕ›ciΕ‚a ???
  • Odpowiedz
@Kejti_Kejti chcecie powiedzieΔ‡ ΕΌe on wrocil w lutym z HP i do kwietnia zdΔ…ΕΌyΕ‚ siΔ™ zakochaΔ‡ na Ε›mierΔ‡,rozstaΔ‡ i robiΔ‡ dramy po rozstaniu ( Ν‘ΒΊ ΝœΚ–Ν‘ΒΊ)
  • Odpowiedz
@Kejti_Kejti: jeśli to jest na serio to bardzo źle to wygląda i obawiam się, że bartek może być pierwsza tragiczna postacią w hp, w sensie, że tragicznie skonczy, wika chyba się uspokoiła
  • Odpowiedz
@Ja_nie_stond: niestety z WikΔ… jest znowu gorzej. Aktualnie jest w manii. ZarΔ™czyΕ‚a siΔ™ z jakimΕ› Niemcem, po 3 dniach znajomoΕ›ci. Po majΓ³wce przeprowadza siΔ™ do niego. Jest wielkie love i wieszanie kΕ‚Γ³dek z inicjaΕ‚ami na moΕ›cie. Obserwatorzy obawiajΔ… siΔ™ o jej zdrowie i bezpieczeΕ„stwo, jest duΕΌo komentarzy, ΕΌe to Ε›mierdzi jakimΕ› przemytem kobiet do burdelu.
  • Odpowiedz
@Kejti_Kejti: moΕΌe to typowe zagranie "patrzcie jak JA cierpiΔ™"?
Nie zdziwiΕ‚abym siΔ™, gdyby potem siΔ™ ΕΌaliΕ‚, ΕΌe on tak zakochany, zraniony, wspaniaΕ‚omyΕ›lny czekaΕ‚ caΕ‚Δ… noc pod drzwiami, a ta wredna kobieta nie wpuΕ›ciΕ‚a go dosΕ‚ownie na 5 minut, o ktΓ³ee prosiΕ‚. Widzicie, jak on sie poΕ›wiΔ™ca dla niewdziΔ™cznej kobiety?
  • Odpowiedz