Wpis z mikrobloga

Niczego nie czyszczę. I bombastick nie kłam. Czytam telegramy i stronki z informacjami jak zwykle.

Nie przelogowałem się nie z konta kolegi. Tylko uprzedniego, które nie miało już jakiś czas temu przypisanego numeru telefonu i mi przy weryfikacji na #nocnazmiana zablokowali konto. Więc założyłem te na numer narzeczonej. A tamte starsze odzyskałem po czasie (po przypisaniu mi już mojego numeru). Ale już siedzę na tym "pokojowa" tamte konto jak łatwo sprawdzić prawie nie ma aktywności. Pisałem To OPowi na priv. Więc nie wiem po co bombastick kręci małysza.

#ukraina #wojna #rosja
Pokojowa - Niczego nie czyszczę. I bombastick nie kłam. Czytam telegramy i stronki z ...

źródło: temp_file3818091832678393893

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Pokojowa: nie zrozumiałeś. Dokładnie o to chodzi że większość siedzi tutaj dla rozrywki. Inni są tutaj dlatego że chcą generować ruch na swoich stronach a większość bordo siedzi dlatego że ma takie stanowisko pracy (np. W domu mediowym albo u wydawcy). Po prostu niektórzy wykopki wierzą w swój mesjanizm albo jakiś ukryty plan.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: jasne że są jeden był np u błazna. Jak siedzę tutaj ponad dekadę już ze 4 osoby pisały mi na pw moje dane i ze mnie dojadą. Ba kiedyś jak była większa polaryzacja na nueurope i libkow to ci też się wzajemnie rozkminiali kto jest kim na tych swoich grupkach.
  • Odpowiedz
@Pokojowa: przynajmniej nie zauważyłem żebyś gadał sam ze sobą, wielki plus dla ciebie( ͡° ͜ʖ ͡°) a dlaczego tak szybko usunąłeś ten wpis w którym się nie przelogowałes i kilka z @missolza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bombastick Jesteś nawiedzony. Można śmiało stwierdzić że Ciebie ewidentnie uspokaja to że inni mają gorzej. Napisałbym Tobie: Idź do psychiatry. Choć u Ciebie raczej nie ma już czego leczyć. Już zbyt mocno się negatywnie wyróżniasz.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: proruscy mówią, że Ukraińcy to to samo co Ruscy, żeby umniejszyć Ukraińcom którzy są ofiarą w tej wojnie.

Pożyteczni i niewykształceni to samo mówią o PiSie i PO mimo, że to PiS nam #!$%@?ł praworządność w kraju i wprowadził ordynarną propagandę za pieniądze podatników (i wiele innych rzeczy z którymi jest gorszy od PO)
  • Odpowiedz