Wpis z mikrobloga

OMG!
Wiedziałam że tak będzie, ale dostanie w 100% oficjalnego potwierdzenia przyprawiło mnie o natychmiastowy ból brzucha i lodowate dłonie + euforia ( ʖ̯)

A więc pijcie ze mną kompot bo jestem Master of Science, jak dobrze że informacja przyszła w piątek, szykuje się przyjemny weekend^^

#studbaza #studia #uk #chwalesie
MallaCzarna - OMG!
Wiedziałam że tak będzie, ale dostanie w 100% oficjalnego potwierd...

źródło: Mag

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@siepan: nie, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Ale szczerze powiedziawszy to tu też się nie czuje dobrze. Nie mogę znaleźć swojego miejsca, teraz jadę do Chorwacji na trochę potem może gdzieś dalej. Zobaczymy. Ogólnie Kanada mnie od lat kusi ale tam pizga, a mam już dość deszczu, wiatru i zimna po 6 latach tutaj mam przemarznięte kości, dlatego teraz ciepłe miejsce.
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Wiesz, że można było np. we Francji zrobić po angielsku i nie płacić aż tyle za te studia (rząd dopłaca do sensownych kierunków) i też być master of science :D No chyba, że to jakiś Oxford
  • Odpowiedz
  • 0
@Noami: Brunel: 343
QS World University Rankings
Jagieloński: 304
QS World University Rankings

Mi tam wystarczy ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
A ty co ciekawego robiłeś ostatnio?
  • Odpowiedz
  • 0
@not_me: Można było zrobić 1000 innych rzeczy, na przykład mogłabym teraz trenować do lotu w kosmos albo mogłabym mieć 3bombeli z 2 różnymi facetami i brak matury.

I co z tego?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jednorybek: powiem szczerze, że trzymam się raczej bezpiecznych tagów. Aczkolwiek nie mam styczności z innymi formami patologii typu jakieś streamy czy walki celebrytów. Tak więc czasami jak wpadnie w oko jakiś odklejony przegryw czy inny pill (tyle lat a nadal nie wiem o co chodzi xD)to dobrze pobudza krążenie krwi. Na pewno to znasz, każdy ma rzeczy które "kocha nienawidzić"
  • Odpowiedz