Wpis z mikrobloga

co myślicie o fenomenie napastowania seksualnego młodych Ukrainek na miejscach pracy


@dabi: a na czym polega ten fenomen?
Czy tylko ja uważam, że nie ma znaczenia narodowość czy sytuacja i każde (prawdziwe) napastowanie powinno być karane?
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: @ArmageddonPrzeciwBladziom Tak się zastanawiam jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie, żeby przypieprzać się do kogoś w pracy o to, że najwyraźniej chwilowo nie ma co robić i jeszcze to nagrywać i udostępniać bezprawnie w internecie czyjś wizerunek. Postawa typka jest tak żenujące, że aż muszę to rozchodzić.
  • Odpowiedz
@motonita: też nie rozumiem takich jak tam do niej do pakunku przyjeżdża i tyle .... A widac że to na rejony jakoś na taśmie idzie a że nie odbija do niej to problem logistyki nie jej .... Jest na stanowisku jest ? Ale wiadomo przegrany szczur ma za złe że to nie on siedzi na tym stanowisku i ma pianę na mordzie bo to widzi .... Takiego tylko może woda z
  • Odpowiedz
Ale wiadomo przegrany szczur ma za złe że to nie on siedzi na tym stanowisku i ma pianę na mordzie bo to widzi


@RadzieckiSnajper: No ale jak widać, też się nudzi, bo ma czas nagrywać swoje żenujące akcje.
  • Odpowiedz
@siepan: Widzisz, a ja się cieszę, że nie posiadałem tej wiedzy. W takim razie nie rozumiem po co nagrywają takie filmiki, liczą na efekt Streisand czy na poklask patologii?
  • Odpowiedz
@motonita: PS. Popełniłem błąd, chodziło mi o zasadę: "nie ważne co mówią, ważne by mówili" a nie efekt Streisand, no chyba, że zaczęliby usuwać takie głupie filmiki po tym jak zostaną skrytykowane.
  • Odpowiedz