Wpis z mikrobloga

Dokonać publicznej egzekucji w centrum Kijowa za zdradę kraju będącego w trakcie wojny.

Puszczać powtórki w TV codziennie.

Może by się sytuacja z korupcją choć o 10% poprawiła, choć powątpiewam.

Ciekawe ile jeszcze tego wypłynie, a o ilu milionach się nigdy nie dowiemy.

Niesamowicie smutne i obrzydliwe w kontekście osób które walczą, straciły zdrowie, życie, bliskich. Nie wyobrażam sobie jak można być taką kreaturą.

No jak widać można.
#ukraina
jadealboniejade - Dokonać publicznej egzekucji w centrum Kijowa za zdradę kraju będąc...

źródło: UKR

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Dokonać publicznej egzekucji w centrum Kijowa za zdradę kraju będącego w trakcie wojny.


@jadealboniejade: na razie nie ma informacji kiedy doszło do przestępstwa (strona oskarżonego mówi o latach 2017-2018). Chłop jest na razie tymczasowo aresztowany, nie skazany, a Ty już chcesz rozstrzeliwać. xD

Niesamowicie smutne i obrzydliwe w kontekście osób które walczą


Że walczą o kraj, w którym ściga się korupcję? W przeciwieństwie do kraju agresora? No faktycznie smutne, że dybie
  • Odpowiedz
strona oskarżonego mówi o latach 2017-2018


@Theos: Tak, czytałem o tym. Nie ma tematu, skoro to przed wojną było :) 2 lata więzienia w zawieszeniu. A Zachód niech da więcej kasy, bo tam zwyczajnie nie ma. (jestem za pomocą dla UA tak jak się tylko da i kibicuję im w pokonaniu ruskich).

Że walczą o kraj, w którym ściga się korupcję?


@Theos: Że walczą o kraj podczas gdy ich urzędnicy
  • Odpowiedz
Nie ma tematu, skoro to przed wojną było :)


@jadealboniejade: tak, odwracaj temat. :) Jeśli dotyczy czasów sprzed wojennych, to Twój wpis o zdradzie stanu w trakcie wojny staje się z dupy. :)
  • Odpowiedz
Twój wpis o zdradzie stanu w trakcie wojny staje się z dupy.


@Theos: Jeśli dorobił się w nielegalny sposób tak dużego majątku, dołączył do ukraińskiego rządu (świetny pomysł btw.), który musi zachód błagać o każdego pojedynczego dolara i nie przeszło mu przez głowę, że może warto sprzedać te grunty i te miliony przekazać na wojnę z Rosją, naprawić tym samym swoje "błędy z przeszłości", to przepraszam za mój punkt widzenia, jeśli
  • Odpowiedz