Wpis z mikrobloga

@bbul44 to się automatycznie robi jak masz włączona lokalizacje. Pokazuje ci twoja "domowa" domyślnie a obok ta gdzie jesteś nawet jeżeli jest taka sama strefa czasowa
  • Odpowiedz
@bbul44 przecież coś takiego z automatu się odpala, też tak mam, a nie ustawiałem niczego w telefonie specjalnie, nie bywasz za granicą czy nie masz androida? Nie wiem jak to działa na ios
  • Odpowiedz
@bbul44 ja nawet o tym nie wiem i tego nie wyłączam, bo mi to nie przeszkadza, znaczy że jestem jakiś #!$%@? według ciebie skoro o takie bzdety srasz się do naszego ninja warriora? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kiszczak: @swinkapl Dla mnie jest to niewygodne. Szum informacyjny. Dla kogoś kto podróżuje dalej ma to sens, a dla kogoś kto robi trójkąt Szwecja-Chorwacja-Włochy nie ma, bo to ta sama strefa, ale co kto lubi...
  • Odpowiedz
@bbul44 I uznałeś, że dobrym pomysłem jest wyśmiewanie kogoś, bo Ty inaczej widzisz wygodę używania telefonu? Jakie procesy myślowe Tobą kierowały? Skąd tyle jadu w Tobie, który potrzebuje takiego ujścia?
  • Odpowiedz
  • 1
I uznałeś, że dobrym pomysłem jest wyśmiewanie kogoś, bo Ty inaczej widzisz wygodę używania telefonu? Jakie procesy myślowe Tobą kierowały? Skąd tyle jadu w Tobie, który potrzebuje takiego ujścia?


@kiszczak: xD ale sie zesrał chłop. To już nie można nic komentować na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Kiedy przeszła ta ustawa? A jak taki Janek wywierci dziure w blacie i zatka ją medalikiem, to też rozumiem nie można tego skomentować.
  • Odpowiedz
@bbul44 Jedyną osobą, która się tu zesrała jesteś Ty. Zesrałeś się tworząc wpis o tym, jak ktoś inaczej niż Ty używa zegarka w telefonie. Cała reszta to tylko smród po tym gównie, nic więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Komentować można, owszem. Widać jednak jak zawężone masz perspektywy, jeśli jedyną rzeczą o której można rozmawiać to według Ciebie #!$%@? się do innych:

A jak taki Janek wywierci dziure w
  • Odpowiedz
  • 1
@kiszczak: Dalej srasz się o to, że ktoś śmie coś komentować. Oglądanie jankowego uniwersum i komentowanie jego poczynań to czysta zabawa, której jak widać nie rozumiesz. Skąd w tobie tyle jadu, że zabraniasz tego innym?
  • Odpowiedz
@bbul44 Czy gdziekolwiek tego zabroniłem? Nie wydaje mi się. Zainteresuj się sobą, omamy mogą być objawem wielu problemów zdrowotnych, nie tylko tych psychicznych ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja tylko spytałem o Twoje pobudki, bowiem takie wylewanie jadu jest dla mnie umysłową abstrakcją, a jestem człowiekiem z natury dociekliwym. Nic poza tym.
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: Gdzie ty widzisz wylewanie jadu w moim wpisie? Czy to wylewanie jadu jest teraz z tobą w pokoju? To tak jakbyś wszedł na tag mecz i wypisywał do ludzi, którzy piszą, że jakiś tam piłkarz krzywo kopnął piłkę, że są pełni jadu. Jak jesteś tak dociekliwym człowiekiem, to najpierw zacznij dociekać dlaczego widzisz plucie jadem w komentowaniu tak błahych spraw jak to czy wygodnie jest mieć czy nie dwa takie
  • Odpowiedz
@bbul44

Gdzie ty widzisz wylewanie jadu w moim wpisie?


Tutaj:

Chłop jeździ po Europie tylko w miejsca, gdzie jest ta sama strefa czasowa co w Polsce, ale i tak musi mieć dwa zegary w telefonie xD


Co do reszty tych bzdur:

To tak jakbyś wszedł na tag mecz i wypisywał do ludzi, którzy piszą, że jakiś tam piłkarz krzywo kopnął piłkę, że są pełni jadu.


To zupełnie nie tak, bo to zupełnie
  • Odpowiedz
  • 0
Tym wpisem pokazałeś, że sam łba poza swoją wieś nie wychylasz, skoro nie wiesz jak telefon działa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: Idąc twoim tokiem rozumowania sam plujesz jadem w tym wpisie xD I jeszcze popisałeś się przy tym, że sam nie wiesz jak działa telefon xD
  • Odpowiedz