Wpis z mikrobloga

Nasz 15 letni syn postanowił upić się ze swoją dziewczyną bo miał nadzieję, że do czegoś więcej między nimi dojdzie. Młody zajumał jedną z moich whisky i wypili ją z popitą, bo im straszni nie smakowała. Do niczego specjalnego między nimi nie doszło, bo oboje tak się spili, że się porzygali i zasnęli. Problem w tym, że debil zabrał mi butelkę 23 letniej Pappy Van Winkle wartej w tej chwili jakieś bagatela 11 000 złotych. A marzyłem sobie, że otworze ją po przejściu na emeryturę...

#zalesie #heheszki #gownowpis #whisky
EpicElion - Nasz 15 letni syn postanowił upić się ze swoją dziewczyną bo miał nadziej...

źródło: temp_file7181657574239086225

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@EpicElion: Moja kuzynka z mężem mają kolekcję alkoholi, głównie whisky właśnie w tej chwili wartą około 300k. Jej mąż non stop żyje w strachu, że jego nastoletnia córka z koleżankami któregoś dnia dla niepoznaki wypije z nimi któryś ze świętych grali i podmieni na herbatkę, dlatego w piwnicy trzyma kilka krat piwa i trochę wina, w nadzieji że do tego nie dojdzie xD Co ciekawe zbierają alkohol, ale go nie spożywają
  • Odpowiedz
@EpicElion: Boże to poprawczaka tego Oskara żeby nie był takim Oskarem.
Jak można być takim oskim że zaprasza laskę na kwadrat i daje je wypić drogie whisky ()
  • Odpowiedz