Wpis z mikrobloga

#wot

Pytanie, bo trochę się #!$%@?łem, sprzedałem cs53 by kupić 9 tier arty, i niestety zostałem bez kasy. A odblokowany mam 9 tier polskiego meda tylko mnie na niego nie stać XD.

Jak wygląda sprawa z zarobieniem takich no z 7 mln kredytów, niestety nie za bardzo zarabiam i jestem cały czas na zero z kasą, a nie chce wydawać swojej prywatnej by złoto wymienić na kredyty.

Jedynie co to kupuje premium.

Ktoś coś doradzi?
  • 7
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol czołgi premium 8tieru + konto premium + jak masz to rezerwy na kredyty i powinieneś na każdej bitwie wychodzić na plus. Zarabianie bez tych rzeczy to trochę katorga, zwłaszcza jak piszesz, że na większości gier wychodzisz na zero lub minus, to nie widzę innej opcji
  • Odpowiedz
@korbuzz: tylko muszę kupić za złotówki 8 tier premium tak? Nie ukrywam oglądałem kaizoo i 121 mi się spodobał zacząłem nim grać dobre wyniki robić, ale bez golda nie podchodź :< do arty na cgc na 10 tier też sporo idzie bo swoje kosztuje.

Polecasz jakiś 8 tier do zarobków? Nawet za złotówki?
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: a nie masz obligacji, zeby sobie cos z t8 premium za nie kupic?

Granie t9/10 bedzie ci drenowac kredyty.

Mozesz jeszcze probowac ruchnac system i przystapic do bezplatnego okresu amazonprime (30dni za free).
Wtedy w prime gaming masz za darmo możliwość wypozyczenia na chyba 2 tyg 2/3 czolgow t8 premium.

https://gaming.amazon.com/turtlemania-package/dp/amzn1.pg.item.fac25f94-d520-4d56-ac25-f636ba7e2d6d

A niedlugo powinna wejsc nowa paczka, wiec w 30 dni zgarniesz obie.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol posprzedawaj niepotrzebne rzeczy z magazynu, pewnie masz pełno emblematów, naklejek czy modułów których i tak nie będziesz używać. Np teraz były jakieś misje za które można było dostać sporo naklejek i sprzedać każda za 10 tys kredytów. A na zarabianie kredytów nie ma jakiegoś magicznego patentu. Musisz grać lepiej, wygrywać więcej bitew i używać mniej specjalnej amunicji, najlepiej premkami 8 tieru z rezerwami na kredyty i kontem premium.
  • Odpowiedz