Wpis z mikrobloga

@shaguar: Co one tak mało hp mają? Kurła, ale korcisz xD

jutro wolne to mozna zagrac. Kiedyś pykałem w klasycznego - to był znany server. Po latach mi sie sni ehh. Zaj#bisty był wtedy klimat.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:
Moje pierwsze servery zombie to były w CS:S to była dopiero jazda, aż do dzisiaj pamiętam jak mogłem godzinami siedzieć na zombie escape (server francuski z tego co pamiętam, ale też były polskie) i nigdy mi się to nie nudziło, nawet próbowałem znowu w CS:GO pare lat temu ale jakoś nie mogłem się wkręcić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: Tam jest 7 klas zombie, jest bardzo dobrze zbalansowany jeśli chodzi o rozgrywkę, gra się przyjemnie i miło, czasami jest takie śmianie na serwerze, że chce mi się lać ze śmiechu :D Wiadomo są i też kłótnie :P to też na swój sposób jest śmieszne. Ten serwer przywołuje dobre wspomnienia jak za starych dobrych lat 2007-2009 - grałem wtedy na klasycznym zombie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: Co one tak mało hp mają? Ciężko jest zabić zombiaka gdy jest się sam na sam (gdy jeszcze idzie na Ciebie gruby "Hulk"), 1-2 dasz jeszcze jakoś radę ubić(gdy idą na Ciebie te chudsze zombie :P), trzeba celować w głowę, a te 5 co zabiłem to jakaś furia wstąpiła we mnie :D
  • Odpowiedz
Co one tak mało hp mają? Ciężko jest zabić zombiaka gdy jest się sam na sam (gdy jeszcze idzie na Ciebie gruby "Hulk"), 1-2 dasz jeszcze jakoś radę ubić(gdy idą na Ciebie te chudsze zombie :P), trzeba celować w głowę, a te 5 co zabiłem to jakaś furia wstąpiła we mnie :D


@shaguar: Panie, to poczekaj aż ja wejde xD

Pytam, bo grałem na prawie identycznym serverze i tam zombie tak
  • Odpowiedz